הורוסקופ יומי 10.03.2021 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

 

גדי

ענייני כספים יודגשו ביומיים הקרובים, בעקבות שיוט הירח במזל דלי וכדאי שתשלטו ביצרים החומריים והצרכניים שלכם, שעשויים בימים אלה לגרום לכם להתפתות די בקלות להוצאת כספים מיותרת. זהו יום מצוין לעסקים ולא יזיק להפגין יותר ערנות לנאמר סביבכם, מצד שני, הצמדות השמש במהלך היום לנפטון כוכב ההשראה והדמיון, שמתארחים כרגע בבית הלמידה, החשיבה והתקשורת, יכולים לעורר בכם בימים הקרובים רעיונות יצירתיים מאוד או להגביר בכם את הבלבול ולגרום לכם לקבל החלטות שגויות.

 

דלי

לפניכם יומיים מוצלחים מהרגיל וזאת בזכות הירח שישייט במזלכם וימלא אתכם באנרגיה רבה ומחזקת, שתשפר את רמת הביצוע ותעודד יוזמה ומעוף. זה הזמן לשים גז ולקדם את משימותיכם במהירות. עם זאת, מומלץ שתפעלו בחכמה, אל תלחצו יותר מדי, הציעו את עזרתכם למי שזקוק לה ובעיקר פרגנו יותר, זה יתקבל בצורה חיובית וישתלם לכם בסופו של דבר. מצד שני, הצמדות השמש במהלך היום לנפטון כוכב ההשראה והדמיון, שמתארחים כרגע בבית הכספים, דורשים מכם שתגבירו את זהירותכם בימים הקרובים בטיפול בנושאים פיננסיים ואל תמהרו להתפתות לאפשרויות שלכאורה יכולות להביא לכם לרווח קל ומהיר.

דגים

היומיים הקרובים נראים מעורפלים ומעייפים יותר לכן רצוי שתקדמו קודם את המשימות החשובות והדחופות ביותר ואל תתכננו מראש תכניות, מכיוון שהם עשויות להשתנות. כמו כן, שיוט הירח בבית מצולות הנפש יכול להקשות על קבלת ההחלטות ובעצם הימים האלה מתאימים יותר לפעילויות רוחניות, לייעוץ לתמיכה ועזרה לזולת, ופחות לפעילויות חומרניות ופיזיות. בכל מקרה, עדיף שתתכננו את פעילותיכם לפי סדרי חשיבות ודחיפות הנושאים. מצד שני, הצמדות השמש במהלך היום לנפטון כוכב ההשראה והדמיון ושליטכם האסטרולוגי, שמתארחים כרגע במזלכם, מה שיכול לגרום לכם להזדהות יותר מדי עם אחרים, אך זה גם יכול לגרום לכם לבלבול ולקבלת החלטות שגויות ורצוי שתגבירו את הערנות ולא תמהרו להסיק מסקנות.

 

טלה

שיוט הירח בבית החברתי יגביר ביומיים הקרובים את הפופולריןת שלכם ויעניק לכם יכולת שכנוע והשפעה רבה על רבים. ימים אלה מצוינים לשיווק וקידום של עצמכם ורעיונותיכם ומוצלחים גם ליצירת קשרים מקצועיים עם חברות גדולות. מצד שני, הצמדות השמש במהלך היום לנפטון כוכב ההשראה והדמיון, תגרום לדמיון וליצירתיות שלכם לפרוח, אך גם יכולה לעודד אתכם להתחבר לעולם האשליה ולרופף את החיבור שלכם עם המציאות.

שור

ביומיים הקרובים אתם תהיו חשופים יותר ולכן חשוב שתפגינו איפוק, רצינות ובגרות ובמקרים מסוימים עדיף לחפש פשרות, להפגין גמישות ואפילו לוותר. יומיים אלה מוצלחים מאוד בכל הקשור לקידום ענייני קריירה ולראיונות עבודה ומיקום הירח ידרבן אתכם לקחת את העניינים לידיים ולטפל בהם בצורה רצינית, נחושה, נמרצת ומעשית. מצד שני, הצמדות השמש במהלך היום לנפטון כוכב ההשראה והדמיון, שמתארחים כרגע בבית החברים ותכניות העתיד יכולים לגרום לכם בימים אלה לקשיי ביטוי, להוציא אתכם מריכוז או להתעוררות בעיות עם מישהו מחבריכם. מצד שני, ההיצמדות שתתרחש בימים הקרובים בין השמש האנרגטית לנפטון, כוכב ההשראה והדמיון, שמתארחים כרגע בבית החברים ותכניות העתיד יכולה לגרום לכם ביומיים הקרובים לקשיי ביטוי, להוציא אתכם מריכוז או להתעוררות בעיות עם מישהו מחבריכם.

 

 תאומים

לפניכם  יומיים מוצלחים בהם אתם תחושו אופטימיים ביותר, אולם מכיוון שמקצב הדברים והאירועים שמשתנה, יכול הדבר לזמן לכם מצבים שלא צפיתם מראש, לכן רצוי שתפגינו ערנות וזהירות, כדי שתוכלו להגיב בזמן. מצד שני, היזהרו שהצמידות בין השמש לבין נפטון, כוכב ההשראה והדמיון שמתארחים כרגע בבית הקריירה יכולים כרגע לעורר בכם מצד אחד רעיונות יוצאי דופן, שאולי לא יהיה קל ליישמם כעת ומצד שני, זה יכול גם לגרום לבלבולים ולשבש את פעילותיכם המקצועית.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1