הורוסקופ יומי 07.01.2021 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

 

גדי

בעקבות מעבר מרס הדינמי למזל שור, מצב הרוח ילך וישתפר בשמונת השבועות הקרובים והדבר יעודד אתכם להיות חברותיים ולצאת לבלות וליהנות יותר. הביטחון העצמי שיתחזק בתקופה זו ישפר את היכולת שלכם לייצג את עצמכם ואת עמדותיכם ויעורר בכם גם את יצר התחרותיות והצורך להגיע למקום הראשון בכל מה שאתם עושים כרגע לכן, התקופה שתמשך עד להתחלת חודש מרץ מעולה והישגית לעוסקים בספורט. הפופולריות שגוברת תעניק לפנויים ולפנויות יותר הזדמנויות לחיזורים ולהיכרויות חדשות. אולם, תקופה זו יכולה להתאפיין גם בחוסר משמעת ומדי פעם אתם עשויים להפגין מרדנות ולחוש קושי לקבל מרות.

 

דלי

ענייני מגורים ונושאים משפחתיים יהפכו למרכזיים יותר עד להתחלת חודש מרץ, בעקבות מעברו של מרס הנמרץ, למזל שור. זה הזמן להשקיע בשיפוץ ובהרחבת המגורים או להחליפם. אצל חלק מכם תיתכן החרפת יחסים עם מישהו מבני המשפחה, בעיקר אם היחסים עמו היו מעורערים עוד מקודם. היו גלויים, בכל הקשור לרגשותיכם, אך עדיף שתימנעו מעיסוק יתר בנושאים טעונים ורגישים.

דגים

הסקרנות הגוברת עשויה לדרבן אתכם בשמונת השבועות הקרובים להיפתח לנושאים חדשים ולתור אחר ריגושים וענין. מעברו של מרס לבית החשיבה והתקשורת שבמזל שור, ישפיע עד להתחלת חודש מרץ על דרך חשיבתכם ועל התקשורת שלכם עם הסביבה ויגביר את הצורך ביצירת קשרים חדשים. בתקופה זו גובר הצורך לעשות שינויי והדבר עשוי להגביר גם את חוסר השקט בכם או את הנטייה להתפזר על פני יותר מדי נושאים וכיוונים בו זמנית.

 

טלה

מעברו כוכב מרס הנמרץ, שהוא גם שליטכם האסטרולוגי, לגזרת מזל שור, עשוי לעודד עד להתחלת חודש מרץ, את הצד החומרי שבכם ולדרבן אתכם לחפש דרכים חדשות להגדלת הרווחיות. אולם, יתכן שהוצאותיכם יגברו בתקופה זו, בעיקר בשל קניות אימפולסיביות, לא מתוכננות ולפעמים, אף מבלי לעשות הרבה חשבון למצבכם הפיננסי. עדיף שתנסו להפגין בתקופה זו יותר איפוק ותתעלו את האנרגיה הזו להתייעלות ולמציאת דרכים הגיוניות לאיזון התקציב ולהגברת החיסכון.

שור

מעבר מרס הנמרץ למזלכם, יחזק אתכם פיזית עד להתחלת חודש מרץ ויגביר את הביטחון העצמי ואלה יגבירו בתקופה זו את יכולתכם למנף יוזמות חדשות משלכם, להפגין יותר תחרותיות ולהרשים את המנהלים ברמה הביצועיסטית המצוינת שלכם. אלא, שבתקופה זו אתם עלולים דווקא להתקשות בקבלת מרות. לכן, במקום להתעמת, עדיף שתבקשו לקבל לידכם פרויקטים עצמאיים יותר. מאחר שכוכב מרס, מייצג גם אנרגיה אגרסיבית ואימפולסיבית מאוד, חשוב שתהיו זהירים ומבוקרים יותר, תעדיפו גישה דיפלומטית ואת עודפי האנרגיה שנותרו בכם תפרקו בפעילויות ספורטיביות, מהנות ומרגיעות.

 

 תאומים

מעברו של מרס הדינמי, "המוציא לפועל" של המפה האסטרולוגית, לבית מצולות הנפש עשוי להחליש אתכם פיזית עד להתחלת חודש מרץ ולהגביר את הרגישות והפגיעות. לכן בגלל הירידה האנרגטית, בתקופה זו תתקשו להמשיך לפעול בקצב הנוכחי, ותתכן פגיעה מסוימת בקידום האינטרסים שלכם בעבודה ובתחומים אחרים. יריבים או אויבים סמויים, עשויים לצוץ, בעיקר אם תנסו להתבלט מדי, או אם תפעלו ממניעים של אגו ורדיפת כבוד. לעומת זאת, אם תפעלו בצניעות, תתנדבו להדריך, לעזור ולתמוך באחרים, אתם תזכו דווקא להרבה הערכה וכבוד שלא ציפיתם לקבל.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1