הורוסקופ יומי 11.03.2021 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

 

גדי

הקצב האיטי של הימים האחרונים משתנה משעות אחר הצהרים, בעקבות מעבר הירח לבית החשיבה, התקשורת והניידות, מה שיכול לעורר את הסקרנות, לשפר את הזיכרון ואת כושר הביטוי, מהירות החשיבה ואת הצורך בפעילויות מעניינות. עם זאת, מומלץ שתבלמו את קוצר הרוח שלכם, תגבירו את הערנות וההקשבה לדברי אחרים, יתכן שהדברים שתשמעו יפרו אתכם ברעיון מצוין שיעזור לכם לקדם את עצמכם.

 

דלי

היום נפתח ברמת אנרגיה גבוהה, אך מעבר הירח בשעות אחר הצהרים לבית הכספים עשויי לצנן קצת את ההתלהבות הגבוהה של הימים האחרונים ולהחזיר אתכם לקרקע המציאות. למעשה עניינכם הפיננסיים והצרכים החומריים שלכם יודגשו בימים הקרובים, וזה הזמן לחדש את המידע שבידכם או להפוך אותו להשקעה כלשהי.

דגים

אתם תחלו את היום כשהאנרגיה שלכם עדיין ברמה נמוכה יחסית, אך מעבר הירח בשעות אחר הצהרים למזלכם ימלא אתכם בהמון אנרגיה אסרטיבית ותחרותית שתדרבן אתכם לסגור את הפיגורים שאולי נוצרו בימים האחרונים. האנרגיות החדשות והמרעננות האלה ידרבנו אתכם להפגין יותר ספונטאניות וכדאי שתתחילו להכין תכניות מעניינות גם לסוף השבוע.

 

טלה

עוד יום עתיר אירועים ונסיבות חברתיות מעניינות, אך כדאי למהר לסיים כמה שיותר דברים כי מעבר הירח בשעות אחר הצהרים לבית מצולות הנפש עשויה להשפיע על מצב הרוח ועל רמת האנרגיה הפיזית, מה שיאלץ אתכם להוריד את הקצב. בכול מקרה כדאי שלא תתכנו מראש את תכניותיכם לסוף השבוע, שמא תהיו עייפים מדי כדי להוציאם לפועל.

שור

אמנם, מצב הרוח עדיין קצת נוקשה בתחילת היום, אך זהו יום מוצלח נוסף לקידום ענייני הקריירה וגם למציאת עבודה. קרוב לוודאי שתהיה לכם גם הזדמנות מצוינת לבלוט היום ואף להשפיע על סביבתכם או על תהליך קבלת ההחלטות. מעבר הירח בשעות אחר הצהרים מבית הקריירה לבית החברים, יגרום להמשך היום להיות בעל קצב שונה ודינמי שמתאים יותר לפעילות שונה ומעניינת. למעשה מצב רוח שהופך קליל ולבבי יותר בשל מעבר הירח לבית החברתי, ילווה אתכם גם בסוף השבוע וכדאי שתנצלו זאת בדרך יצירתית.

 

 תאומים

הירח שמשייט גם היום בבית הרחבת האופקים, ממשיך למלא אתכם באנרגיה אופטימית וביצירתיות מחשבתית וזהו עוד יום מצוין לתלמידים או למי שהחשיבה היא כלי עבודתו העיקרי. אלא שסדרי העדיפות ישתנו משעות אחר הצהרים, בעקבות מעבר הירח לבית הקריירה, ונראה שהעומס והאחריות שמוטלים עליכם ילכו ויגברו בימים הקרובים, מה שבהחלט לא יעשה לכם את החיים קלים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1