הורוסקופ יומי 12.03.2021 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

 

גדי

שיוט הירח בבית החשיבה והתקשורת מעורר את הסקרנות, את החשיבה היצירתית ואת הצורך בפעילות מעניינת, שרצוי שתהיה גם לא שגרתית. מיקום הירח מצוין גם לשיחות חשובות, או קלילות, ולהתעסקות בכול הקשור למחשב או להכנת תכניות לטווח הקרוב.

 

דלי

הגזרה הכלכלית תצבור תאוצה בסוף השבוע וזה יכול לעודד יציאה למסע קניות יקר ולא הכי חסכני. לכן עדיף שתכינו רשימה ותיצמדו אליה, כך תוכלו לשלוט יותר בדחפים הרגשיים שמדרבנים בכם את הצרכים הצרכניים כעת. יום נהדר לפנק את בני הזוג במתנה מלאת השראה.

דגים

נראה שמצפה לכם סופשבוע נעים, מהנה ואנרגטי במיוחד וכדאי שתהיו זריזים ותסיימו מוקדם ככל האפשר את ההכנות לסוף השבוע כדי שתתפנו  לנצל את ריכוז הכוכבים שמתארח במזלכם, לפעילויות מהנות ומגוונות. הכוכבים במזלכם ישפרו את מצב הרוח ימלאו אתכם באנרגיה רבה ובמוטיבציה להתחלות חדשות ומיוחדות, בעיקר מומלץ כרגע ליזום משהו יצירתי בתחום הרומנטי.

 

טלה

הרגישות שלכם תגבר בסוף השבוע ולכן אתם עלולים להיפגע בקלות, לחוש חסרי אנרגיה או להיות מושפעים מדי מהאווירה סביבכם.  שיוט הירח בבית כוחות הנפש והפעילות מאחורי הקלעים יכול לגרום לכם להתעייף מהר, לבלבול, או לעורר בכם ריחוק מסוים מהמתרחש סביבכם. למעשה הירח שמתארח גם היום בבית מצולות הנפש זקוק לשקט ולמנוחה – נפשית ופיזית וזה לא הזמן לפעילות מלחיצה ומאמצת או לדיון בנושאים מעצבנים או בצרותיהם של אחרים.

שור

הירח יתארח בסוף השבוע בגזרה החברתית, מיקום שיגביר את הצורך שלכם להתבלט ולהדגיש את הצד הייחודי שבכם וגם יעודד קצב התרחשויות מהיר לצד אירועים מפתיעים או לא צפויים. על כן מומלץ שתשתחררו ותהיו ספונטניים, ידידותיים, יוזמים ויצירתיים יותר. כך אתם תיהנו יותר מהתרחשויות השונות שמצפות לכם בסוף השבוע. ייתכן שאף תופתעו לגלות עד כמה קל לכם ליצור קשרים חדשים.

 

 תאומים

אתם די אנרגטיים ומעשיים היום ולכן אתם יכולים להספיק לעשות הרבה יותר דברים מהרגיל. אולם תתכן היום נטייה לנוקשות ואולי אף לדאגנות לא שגרתית וייתכן כי נושא מסוים באמת מטריד אתכם באופן מיוחד, אך עדיף שתניחו לדברים האלה היום ותשקיעו את האנרגיה שלכם בענייני אהבה והנאה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1