הורוסקופ יומי 13.03.2021 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

 

גדי

תפיסת עולמכם ומערכות אמונה עשויות לעמוד במבחן כעת. נראה שבעקבות מולד הירח תתמקדו היום בנושאים הקשורים לתקשורת, חשיבה, לימודים, נסיעות וניידות בכלל. עניינים הקשורים למכונית יעלו על הפרק וזה גם הזמן לשקול לשנות ולהחליף מכשירים שונים, בעיקר את הקשורים לתקשורת ולניידות. כמו כן יהיה לכם כעת צורך לבטא את עצמכם ואת דעותיכם, אך ייתכן כי תאלצו לתמרן בין שני נושאים מרכזיים או לערוך שינויים.  מומלץ גם ליזום עוד שיתופי פעולה ולשפר את הקשר עם האחים והאחיות ואפילו עם השכנים.

 

דלי

זהו הזמן לשנות גישה כלכלית, לפתוח חשבון או חיסכון חדש בבנק או לקבל החלטה סופית לגבי קניית מוצר שהתלבטתם בקשר אליו לאחרונה. מולד הירח מראה שכעת יעסיקו אתכם יותר נושאים כלכליים וכספיים, ייתכן שתתלבטו לגבי קבלת החלטות בענייני לימודים, החלפה או קניית רכב, או אפילו נסיעה לחו"ל. יתכנו גם הזדמנויות כלכליות מעניינות, אך כדאי להיות זהירים, כיוון שלא חסרים גם מוקשים בדרך.

דגים

הגיע הזמן להפסיק לחשוב ולחשב אלא להתחיל לפעול ובמרץ. מולד הירח שמתרחש היום במזלכם, אמור להצית בכם את האש ולדרבן אתכם להתחיל לזוז ולהזיז את העניינים קדימה ובמרץ רב. ייתכן שיתעורר בכם לאחרונה הצורך בשינוי מרענן בחיים, ואכן מולד הירח במזלכם,  מציין שלרובכם זו עשויה להיות תקופה מבורכת יותר בהזדמנויות ואף אתם תהיו כעת נמרצים ובטוחים יותר בעצמכם והנחישות להשיג את מטרותיכם תגבר אף היא.

 

טלה

למרות שקשה לכם להיפתח ולשתף אחרים במצוקותיכם, זהו בדיוק הזמן שבו רצוי להתחבר לפן הרגשי ולגעת במקומות הנסתרים, להיפתח, לשתף יותר ולשוחח על מה שמציק לכם בפנים, עם מישהו קרוב, אמין ודיסקרטי. מולד הירח מוצלח לביטוי רגשי ולעשיית מחווה נדיבה למישהו קרוב ואהוב ומבורך גם להתנדבות ומתן עזרה לאחרים. מכיוון שחלק מהדברים נסתרים כעת מהעין או מתרחשים מתחת לפני השטח, נראה שתצליחו למצוא להם פתרון אם רק תחקרו ותעמיקו קצת יותר.

שור

מולד הירח בבית החלומות והתכניות לעתיד, ידרבן אתכם להביט קדימה ולצעוד כבר היום את הצעד הראשון אל עבר העתיד. אמנם, במהלך השבועיים הקרובים ייתכנו מספר הפתעות, בעיקר מצד חברים ואנשים עימם אתם נמצאים בקשר יומיומי, במקרים מסוימים ייתכנו גם ניתוקי קשרים ואכזבה מחברים.

 

 תאומים

מולד הירח היום מדגיש את נושא הקריירה. זה הזמן ליזום מהלכים חדשים, אך הכי חשוב שתישמרו על הגינות בתחרות עם האחרים. לכן אל תפזרו הבטחות שאינכם יכולים או מתכוונים לממש. מנגד תיתכן התמרמרות וביקורת, בעיקר מאלה שיחושו שבגלל שאתם עסוקים אתם מזניחים אותם, לכן הפגינו יותר רגישות והשתדלו למלא גם את המחויבויות שלכם לענייני המשפחה והזוגיות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1