הורוסקופ יומי 14.03.2021 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

 

גדי

אתם פותחים את השבוע במצב רוח מופנם ורגיש, שנובע ממעבר הירח לבית שעוסק בענייני מגורים ומשפחה, מה שיכול להתבטא גם בשינויים תכופים במצב הרוח. היומיים וחצי הקרובים מתאימים בעיקר לאירוח, לבילוי ביתי, לארוחה משותפת בחברת אנשים קרובים ומפרגנים. במהלך ימים אלה יתכנו גם מפגשים מפתיעים עם אנשים או נושאים מהעבר, אך בכל מקרה כדאי שתבליגו ותמנעו מהתעסקות בנושאים מרגיזים. כמו כן, הצמידות ונוס, כוכב האהבה לנפטון, כוכב ההשראה והדמיון בגזרת בית החשיבה והתקשורת יכול לגרום לכם להעלות על רעיון מעניין, אולם ייתכן שתתקשו ליישם אותו. מצד שני זהו יום מצוין לשיחת פיוס או ליבון עניינים רגשיים עם אדם קרוב או עם מישהו מהשכנים.

 

דלי

השבוע נפתח בקצב מהיר בעקבות  מעבר הירח לבית החשיבה והתקשורת, לכן ביומיים וחצי הקרובים תהיו הרבה יותר פעילים מבחינה שכלית ואתם עשויים להעלות רעיונות יצירתיים ביותר, אך כדאי שתפגינו איפוק ותמנעו מהתלהמות יתר. יומיים אלה מוצלחים ללמידה, לאיסוף ידע ומידע, נצלו אותם גם להתייעצות, למפגשים מעניינים שיפרו אתכם מבחינה רעיונית וגם להנאתכם או ליצירת קשרים. כמו כן, ונוס, כוכב האהבה שבבית הכספים נצמד היום לנפטון, כוכב הדמיון והיצירתיות, מה שעשוי לעורר בכם רעיונות מעניינים, שיכולים לשפר את מצבכם הפיננסי, אך כדאי שתזהרו שהאנרגיה הזו לא תפתה אתכם דווקא להוצאת כספים מוגזמת או מיותרת.

דגים

השבוע נפתח במעבר הירח לבית הכספים, מה שיעורר בכם הזדהות עזה עם תשוקותיכם הצרכניות והחומרניות, אך תוכלו אולי תוכלו למצוא היום פתרונות יצירתיים, להגדלת הכנסותיכם.

 

טלה

השבוע נפתח כשהירח עובר למזלכם, מה שימלא אתכם ביומיים וחצי הקרובים באנרגיה ובמוטיבציה רבה שתעודד התחלת שבוע נמרצת, תחרותיות ואולי גם כניסה לאיזו יוזמה ברוכה. אולם ייתכן שהצמדות ונוס, כוכב האהבה לנפטון, כוכב ההשראה והדמיון, תעודד אצלכם התעסקות בעניינים רוחניים ויצירתיים או צורך בהקרבה למען אדם קרוב.

שור

השבוע הזה נפתח במעבר הירח לבית מצולות הנפש ותת המודע ולכן האנרגיה שלכם תהיה נמוכה ביומיים וחצי הקרובים, מה שיכול לעודד שיבושים, קשיי ריכוז ובלבולים. כדי להקטין את הנזק, מומלץ שתגלו יותר ערנות תהיו מסודרים ומאורגנים, תמנעו מלעסוק בנושאים רבים מדי, מקבלת החלטות חשובות וגם תקפידו בכל כללי הזהירות במהלך העבודה ובשעת הנהיגה. עם זאת, היצמדות ונוס, כוכב האהבה ושליטכם האסטרולוגי לנפטון בבית החברתי, מצוינת כדי להתפייס עם חבר וגם כדי לחזר אחרי מישהו או מישהי מהמעגל החברתי שלכם. מצד שני חבר או חברה קרובים יכולים להוליך אתכם שולל ולהטעות אתכם.

 

 תאומים

השבוע נפתח במעבר הירח לבית החברה והתכניות לעתיד, מה שאומר שמצפה לכם יומיים וחצי נפלאים וחברותיים שמתאימים ליצירת קשרים מכול הסוגים, וגם לבילוי, להנאה, לאהבה ויתכן שחלק מכם יקבלו הזמנות מפתיעות. כמו כן, היצמדותו של ונוס, כוכב האהבה לנפטון, כוכב ההשראה והדמיון, מוצלחת לבילוי משותף עם חבר/ה לעבודה ואם אתם פנויים לקשר אולי תיווצר אפילו קירבה אינטימית.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1