הורוסקופ יומי 15.03.2021 – יום שני – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

 

גדי

זהו יום נוסף שבו נושאי בית ומשפחה על הפרק, גדיים. כעת הזמן להשקעה אמיתית בבית וסביבתו, ארגון וסידור הבית, כולל שינוי האווירה בבית. זהו זמן טוב לשיחות עומק עם בני הבית, והחלטות משותפות הקשורות לעתיד הקרוב.

 

דלי

מקבץ הכוכבים במזל דגים מכריח אתכם לעשות בדק בית בכל מה שקשור לחומר וכספים בחייכם, דליים. המיקום הזה מאפשר לכם גם להשקיע קצת יותר בתחום המקצועי, להתקדם ולקדם תכניות פעולה אקטיביות, ולהתמקד ביזמות חדשות. קדימה.

דגים

על פניו זה נראה כמו אחד הימים היותר מעשיים של השבוע, דגיגים. נכון שהשמש וונוס ונפטון במזל שלכם מביאות איתן כמה רעיונות חדשים אבל זהו בעיקר זמן לייצב את השורות ואת הקרקע שמתחת לרגלים, כולל חשבון הבנק שלכם. לכו על זה.

 

טלה

הירח שוהה גם היום במזל שלכם, ועוזר לכם להמשיך ולממש החלטות שקיבלתם, ולהתמקד בעיקר ביזמות חדשות. יום מצוין לשיחות משמעותיות הקשורות לעתיד הקרוב, טלאים, ולהחלטות לטווח ארוך.

שור

אתם עדיין לא במיטבכם, שוורים: מיקומו של הירח גם היום במזל טלה מדגיש את הצורך לפעול בעיקר מאחורי הקלעים, ולא בקדמת הבמה. יזמות חדשות והתחלות מכל הסוגים – את אלה כדאי לדחות למחר או מחרתיים. סבלנות.

 

 תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם נמצא בסופו של מזל דלי, ללא זווית עם כוכבים אחרים. יום מצוין לפעילות עצמאית שלא תלויה באחרים, ולהחלטות אישיות הקשורות לקידום למקום שאליו אתם רוצים להגיע מבחינה מקצועית.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1