הורוסקופ יומי 08.01.2021 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

 

גדי

מעברו של מרקורי לבית הכספים שלכם היום הופכת את העניינים הכספיים לאקטואליים יותר ובמהלך השבועיים וחצי הקרובים עשויים לצוץ בכם רעיונות יצירתיים ליצירת רווחים או לחיסכון כספי. מצד שני, ייתכנו מצבים של חוסר שקט או עצבנות הקשורים לעניינים פיננסיים, חיכוכים הקשורים לכספים, ותסכולים רגשיים שעשויים לקבל את פיצוים בקניות ורכישות שונות ולפעמים גם מיותרות.

 

דלי

מעברו של מרקורי, כוכב החשיבה, התקשורת והניידות, למזלכם תשפיע על חשיבתכם, שתהפוך בשבועות הקרובים למתלהבת, מהירה, קופצנית ולפעמים גם מתלהמת. בתקופה זו יהיו לכם בוודאי הרבה רעיונות מוצלחים ותוכלו לנתח מצבים מורכבים בצורה טובה, אך אתם עלולים לסבול גם ממתח גבוה ומחוסר מנוחה נפשית. אם לא תהיו מאופקים מספיק, אתם עלולים להסתבך בקלות בוויכוחים וחיכוכים עם הסובבים, לכן עדיף שתשקיעו את זמנכם בלימוד חומר חדש ורצוי שגם תגבירו את זהירותכם בדרכים.

דגים

ייתכן שתחושו בזמן הקרוב, חוסר שקט נפשי וקושי לבטא את עצמכם בעקבות מעברו של מרקורי, כוכב החשיבה, לבית התת מודע ומצולות הנפש. בשבועות הקרובים אתם עלולים לחוות בלבול מחשבתי וקושי לשתף אחרים במחשבותיכם, אולי מחשש שזה יפעל בסופו של דבר נגדכם. השגיחו בתקופה זו על כספכם מפני אובדן וטעויות והגבירו את ערנותכם גם במהלך הנסיעות ובקבלת החלטות חשובות.

 

טלה

הצורך שלכם להיחשף ולחשוף את דעותיכם יגבר בשבועות הקרובים, בעקבות מעבר מרקורי היום, לבית החברים, החלומות והתכניות שלכם לעתיד. המיקום החדש עשוי לעודד אתכם לחשיבה רעיונית, מהירה ומקורית יותר. נצלו זאת כדי להיות פעילים יותר מבחינה חברתית ונצלו הזדמנויות להרחבת המעגלים החברתיים שלכם וליצירת קשרים עסקיים לעתיד.

שור

בעקבות מעבר מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת למזל דלי, אתם תהפכו בשבועות הקרובים לשקולים יותר וחשיבתכם תהפוך למעשית, אסטרטגית וממוקדת יותר, בעיקר בכל הקשור לקידום המטרות הקרייריסטיות שלכם. זה הזמן להראות את הרצינות ויכולת הניהול שלכם, אך הימנעו משיפוטיות, ביקורתיות או התלהמות יתר ובעיקר מחיכוכים עם עמיתים לעבודה ועם בעלי תפקידים בכירים.

 

 תאומים

אתם תהפכו סקרניים ותקשורתיים יותר בשבועות הקרובים וקצב ההתרחשויות והאירועים עשוי להפוך מהיר יותר בעקבות מעבר מרקורי, כוכב התקשורת והחשיבה ושליטכם האסטרולוגי למזל דלי ולבית הרחבת האופקים, הלימודים ונסיעות לחו"ל. בתקופה זו תתחזק היכולת האינטלקטואלית שלכם ויהיה לכם קל לראות את הדברים מזווית אחרת, ובצורה רחבה יותר. אתם תהפכו צמאים לידע, אולי אפילו רוחני, יתכנו גם נסיעות, טיולים ויציאה לחו"ל. אולם היזהרו לא להפגין יותר מדי עקשנות, התנשאות, יוהרה או אגוצנטריות בהשקפת עולמכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1