הורוסקופ יומי 09.01.2021 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

 

גדי

מצב הרוח ילך וישתפר היום, בעקבות מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה למזלכם. ב-3.5 השבועות הקרובים יתחזק הביטחון העצמי שלכם, יהיו לכם יותר סיבות לחייך ולהפגין אופטימיות כובשת, נדיבות ואנרגיות חיוביות. זה הזמן גם לשדרג את הופעתכם, וכדאי שתניחו לספונטניות שבכם לפרוץ החוצה ובעיקר בטאו את צרכי האהבה שלכם ברגישות ויצירתיות.

 

דלי

אהבתכם עשויה לעבור למשך ב-3.5 השבועות הקרובות למימד רוחני יותר, זאת בעקבות מעברו של ונוס, כוכב היופי והאהבה, למזל גדי ויתכן שהדבר יעורר בכם את הנכונות להקריב למען מישהו או מישהי שאתם מאוד אוהבים. לחלק מכם תיתכן במהלך התקופה הזו התאהבות מיוחדת ולא שגרתית  במישהו או מישהי ומסיבה מסוימת אתם לא תחפצו לחשוף את הקשר ברבים.

דגים

מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה, לבית החברים מציין שה-3.5 שבועות הקרובים הם בהחלט הזמן לצאת, להיפתח, להכיר ולהרחיב את המעגלים החברתיים שלכם ולהשקיע יותר בשיווק עצמכם. ונוס, תגביר את היצירתיות או את הפופולריות וכושר השכנוע שלכם וכדאי שבשבועות הקרובים תגבירו את השתתפותכם באירועים ובפעילויות חברתיות. במקרים מסוימים, ידידות עשויה להפוך בתקופה הקרובה לסיפור אהבה.

 

טלה

ונוס, כוכב היופי והאהבה, יעבור היום למזל גדי ולבית הקריירה והתדמית הציבורית. השפעתה העיקרית תהיה בשיפור תדמיתכם ובתחום הקריירה, שם הדברים אמורים לזרום בצורה חלקה יותר עד לתחילת פברואר,  וזאת כי יהיה לכם קל יותר להתחבב ולשפר את האווירה עם אלה שאתם עובדים איתם. במקרים מסוימים תתכן אף התאהבות במישהו/י מהעבודה או בדמות סמכותית או בוגרת שעשויה ללמד אתכם דברים רבים.

שור

מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה ושליטכם האסטרולוגי, למזל גדי, שבו ישייט עד לתחילת פברואר, מראה שזו תחילתה של תקופה מצוינת לחיזוק ולקשירת קשרים חדשים עם אנשים וגורמים שונים, במהלך קורסים, השתלמויות נסיעות, טיולים ובעיקר עם חו"ל. זה הזמן לשנות את הגישה שלכם לאהבה ואם אתם פנויים מקשר יתכן שתיפתחו למערכת יחסים שונה ופתוחה יותר, בעקבות מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה, היום לבית הרחבת האופקים.

 

 תאומים

מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה ושליטכם האסטרולוגי, למזל גדי, יגביר עד לתחילת פברואר,  את תשוקתכם לכוח, השפעה וכסף. בתקופה זו יהיה לכם קל יותר להשיג כסף ממקורות חיצוניים (הלוואה וכדומה) ויתכן שתחושו צורך להשקיע במוצרי אופנה, אמנות ויופי.  עוצמת הרגשות שגוברת תגביר את התשוקה החומרית, הפיזית ולפעמים גם את החשדנות ולכן קשר אהבה או שותפות שיתחילו בתקופה זו יכולים להיות אינטנסיביים, או תובעניים אך לבטח ישפיעו עמוקות על חייכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1