הורוסקופ יומי 01.01.2021 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

 

גדי

בעקבות מעבר הירח לבית התשוקות, אתם עשויים למצוא את עצמכם, די בקלות, במערבולת רגשית סוערת. אולם אם תניחו לעצמכם להשתחרר וללכת עם הדמיון, היצירתיות והתעוזה הרי שתזכו בסוף בשבוע מהנה ביותר. זה יכול היה להיות החודש הכי מוצלח בשנה עבורכם וזאת בשל ריכוז הכוכבים במזלכם ומעבר ונוס כוכב האהבה במהלך השבוע הבא למזלכם ושל מרס לבית ההנאות, אלא שבשל מגבלות מגפת הקורונה תתקשו לנצל את מלוא הפוטנציאל. בכול מקרה החודש תהיו יותר נמרצים, רומנטיים, ותחרותיים.

 

דלי

סוף השבוע הזה מתקשר לפיוס ואהבה וחשוב שתגלו יותר גמישות וסלחנות ולא יזיק גם להיות יוזמים ויצירתיים בתחום הרומנטי. למעשה, אחרי החודש הדינמי שעבר עליכם נראה שתצטרכו לקחת איזה פסק זמן, כדי להירגע, להפנים את האירועים ולטעון מחדש את המצברים האנרגטיים שלכם שהתרוקנו. הדבר עשוי להקשות על תפקודכם היומיומי ולשבש לכם תכניות.

דגים

אתם פותחים את השנה החדשה בגישה מעשית אולם אתם עשויים להיות בסוף השבוע נוקשים ופדנטיים מהרגיל. אולם ינואר נראה עבורכם חודש מוצלח ומלהיב. מרס שיתמקם במהלך השבוע הבא בבית החשיבה והתקשורת ידרבן אתכם להרחיב ולהעמיק את הידע שלכם ויגביר גם את היכולת לקדם כמה משימות במקביל. ריכוז הכוכבים בגזרה החברתית, יכולים לדרבן אתכם להיות יותר פעילים חברתית והצטרפות ונוס כוכב האהבה במהלך השבוע הבא לגזרה זו יכול לסייע לכם להרחיב את המעגל החברתי ולפנויים ולפנויות שבניכם, להפוך קשר ידידותי לרומן מפתיע.

 

טלה

מעבר הירח לבית ההנאות אמור לשפר את מצב הרוח ולמלא אתכם באנרגיה ידידותית שזקוקה לריגושים, אולם בשל הוראות הסגר יתכן שתתקשו לממש את הפוטנציאל.  ככלל, נראה שינואר הולך להיות חודש עמוס אך פורה שבו תדרשו להפגין יותר חריצות, בגרות, סבלנות, התמדה וכושר עמידה בלחצים ובלוחות זמנים לוחצים.

שור

הרגשנות תגבר בסוף השבוע בעקבות מעבר הירח הרגשי למזל אריה, מה שיתאים לפעילות אינטימית באווירה ביתית. אילולא הסגר שנפל עלינו שוב זה יכול היה להיות סוף שבוע נהדר לאירוח ולביקורים משפחתיים. מערכות היחסים שלכם וענייני אהבה עדיין יודגשו בתחילת ינואר ולפנויים ופנויות שבניכם מומלץ להזדרז בימים הקרובים ביוזמות רומנטית. מיקום השמש בבית הרחבת האופקים מצוין לתלמידים שבניכם ואילולא הסגר יכולתם לנצל את החודש לטיולים ופעילויות לא שגרתיות. מרס שיעבור בשבוע הבא למזלכם ימלא אתכם בהמון אנרגיה, נחישות ויצר תחרות.

 

 תאומים

מעבר הירח לבית החשיבה והתקשורת יגרום להגברת קצב ההתרחשויות בסוף השבוע  ואצל חלק מכם זה יעורר את הצד הרעיוני ואת הצורך לשתף את דעותיכם. למעשה ענייני אהבה, כספים, רכישות, השקעות, גיוס כספים ומאזן תשלומים, יהפכו לנושאים המרכזים החודש ועל אף שיתכנו הזדמנויות מעניינות, כדאי שתפעלו בשיקול דעת, ותטפלו במידע שתקבלו בזהירות ובחשדנות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1