הורוסקופ יומי 25.03.2021 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

 

גדי

בעקבות שיוט הירח בבית התשוקות וההשקעות, יתכן שאתם עדיין מתקשים לשתף אחרים בתחושותיכם או מפגינים כוחניות, שתלטנות, קינאה וחשדנות. אולם אם תשתחררו קצת ותתחברו לאנרגיות האלה בצורה שונה, תוכלו לשדר המון חושניות וכריזמה ויהיה לכם קל יותר לשכנע, להשפיע ולמשוך לצידכם אנשים בקלות.

 

דלי

כדאי לנצל את היום ליצירת קשרים שיוכלו לסייע לקדם את תכניותיכם בהווה ולעתיד, אך לשם כך אתם חייבים לצאת ולהיחשף יותר לציבור ולהשתתף באירועים שונים. כדאי לנצל את היום ליצירת קשרים שיוכלו לסייע לקדם את תכניותיכם בהווה ולעתיד. אם אין לכם שאיפות גדולות, מומלץ שלפחות תקדישו הערב יותר תשומת לב, ליחסים הקרובים והאינטימיים שלכם, תפרגנו לבני הזוג ואפילו תצאו לבילוי מיוחד בשניים.

דגים

כדאי שתנצלו את הירח שמשייט בבית העבודה, לשיפור היחסים או את מעמדכם בעבודה. ככול שתפעלו בצורה מאורגנת ומסודרת יותר, יעילותכם תגדל ותוכלו לסיים את כול המשימות בזמן. יום מוצלח גם לקבלת החלטות חשובות לגבי עתידכם המקצועי ובנושאים מעשיים אחרים.

 

טלה

הירח שמשייט במזל אריה ובבית היצירתיות, האהבה והנאות החיים עשוי להפוך יום זה למהנה במיוחד, שמתאים לביטוי יצירתי, התעסקות בתחביבים, בילוי עם הילדים וחיזוק הקשר הזוגי. קרוב לוודאי שאתם תהיו מוחצנים ודרמתיים יותר היום ותמשכו לפעילות מאתגרת ומעניינת ותתכן גם נטייה לקחת סיכונים. שעות הערב מתאימות לרומנטיקה ולבילוי חברתי ולפנויים ולפנויות שביניכם יהיה קל יותר למצוא חן בעיני ולהקסים את הצד השני.

שור

הירח המשייט במזל אריה מדגיש אצלכם את הנושאים הרגשיים ואת ענייני משפחה ומגורים. אך יתכנו היום אפילו הפתעות, כמו מפגש עם מישהו שלא ראיתם כבר זמן רב. ונוס בבית הקריירה מעודדת עליה בפופולריות והתחזקות מעמדכם בעבודה, זהו יום מוצלח לפגישה עסקית או רומנטית במסעדה טובה. הערב מתאים לבילוי באווירה ביתית, להכנת ארוחה משותפת ולאירוח החברים הקרובים.

 

 תאומים

התקשורת שלכם משתפרת והופכת מעודנת ודיפלומטית יותר. לכן, קל לכם לשכנע וליצור קשרים עם גורמים שונים, גם כאלה שנמצאים רחוק מכם, ואפילו בחו"ל. החשיבה שלכם משתפרת אף היא והופכת ליצירתית יותר וזהו יום מצוין להעלאת רעיונות, לשיחה חשובה או להתייעצות. שעות הערב יתאימו לשחרור אנרגיה בפעילות ספורטיבית, למפגש מחוץ לעיר וגם למפגש נחמד עם אחים, אחיות שכנים, או חברים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1