הורוסקופ יומי 26.03.2021 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

 

גדי

מעבר הירח לבית הרחבת האופקים הופך את מצב הרוח למשוחרר ולאופטימי יותר, אך מגביר את הצורך בריגושים ויתכן שלכן תעדיפו השנה לחגוג את ליל הסדר שבפתח, בצורה מיוחדת ולא שגרתית, אולי אף הרחק מעירכם. לכן הכינו מראש את מכוניתכם לנסיעה.

 

דלי

מעבר הירח לבית התשוקות, מגביר את העוצמות הרגשיות ואת תובענותכם ומדגיש גם את הצד החומרי ואת ענייניכם הפיננסיים, לכן כדאי שתתכננו היטב ותקבעו מראש את הגבולות להוצאותיכם ואל תיסחפו בקניית מתנות בסכומים שמעבר ליכולת שלכם. היומיים הקרובים מצוינים לחיזוק הקשר הזוגי, ולכן מומלץ שתתרככו ולא תתנגחו בצד השני וגם לפנויים ולפנויות שבניכם נפתחות אפשרויות חדשות להיכרות.

דגים

איזו הקלה. מעבר הירח לבית הזוגיות יזרים אליכם אנרגיות נעימות והרמוניות שירגיעו אתכם ביומיים הקרובים ויעודדו אתכם להתפייס ולפייס, להתגמש, להתפשר וליצור שיתוף פעולה פורה עם אחרים. מעבר הירח למזל בתולה יעורר גם את נושא האסתטיקה והיופי ואם טרם רכשתם לעצמכם מערכת בגדים חדשה לחג, שכחתם לקנות פרחים או מתנות, זה בדיוק הזמן המתאים לכך. זכרו רק שהיום קצר והמלאכה מרובה.

 

טלה

לפניכם סוף שבוע לא שגרתי ודי עמוס בשל ההכנות האחרונות לליל הסדר שייחגג במוצאי השבת. מעבר הירח לבית העבודה והבריאות יעודד אתכם להשקיע היום יותר אנרגיה בניקיון הבית ובסידור קצת שונה של המגורים.  זה בהחלט הזמן לפנות מקום בארונות, לזרוק או לתת במתנה חפצים ובגדים שאינם בשימוש או כבר לא זורמים. מצד שני, כדאי שתשימו לב בסוף השבוע הזה לבריאותכם, שכן האנרגיות שלכם קצת נחלשות היום ובריאותכם רגישה יותר. אצל חלק מכם יתבטא הדבר אולי דווקא בצורך לעזור או לטפל באדם קרוב.

שור

 זהו סוף שבוע אנרגטי שמצוין להתחברות לצורכי הרגש וההנאה שלכם. מעבר הירח לבית ההנאות, היצירה, האהבה והילדים  מגביר את הצד הנהנתן, הנדיב והרומנטי שבכם ומתאים בהחלט לסוף שבוע משחרר, מלא בריגושים, בו יהיה לכם קל לשעשע גם אחרים ולכבוש לבבות, אם אתם פנויים לקשר חדש. עם זאת שימו לב שבשל מיקום מרס הנמרץ בגזרה הכלכלית, אתם עשויים להוציא יותר כסף ממה שתכננתם על רכישות שונות, לכן תכננו בחכמה את הוצאותיכם.

 

 תאומים

סוף השבוע הזה נהדר למפגש משפחתי ספונטני, לאירוח החברים הקרובים או ליציאה לפיקניק בחיק הטבע. מעבר הירח הרגשי לבית שעוסק בענייני המשפחה, יעודד אתכם להפגין יותר רגישות ואכפתיות לבני המשפחה, לכן במקרים רבים תעדיפו בילויים באווירה רגועה וביתית. אגב, מיקומו של מרס הנמרץ במזלכם יעניק לכם אנרגיה רבה שתסייע לכם לקדם את ההכנות לליל הסדר שייחגג במוצאי השבת.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1