הורוסקופ יומי 27.03.2021 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

 

גדי

ריכוז הכוכבים בגזרה שקשורה למגורים ולמשפחה, מראה שאתם מצויים בתקופה מופנמת וביתית, זה גם מגביר את החשיבות של האירוע החגיגי הערב שהוא הזדמנות לכנס את כול השבט הערב. אולם מיקום הירח  מעורר את הצורך בריגושים ועשוי לדרבן אתכם להעתיק את האירוע הערב למקום לא שגרתי, או להזמין אורחים שבשל המרחק מזמן לא נפגשתם.

 

דלי

ריכוז הכוכבים בבית החשיבה והתקשורת, ומיקומו של מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת בבית הכספים, יאפשרו לכם לתכנן נכון את הוצאותיכם וגם תוכלו לגלות יצירתיות רבה שתחסוך לכם ממון רב. מיקום הירח מקצין את הרגשות ומחדד את האינטואיציה, לכן יהיה לכם קל להבחין מי באמת שמח לראותכם ומי מתנהג בצביעות ומזייף. עם זאת אתם עשויים להיות מופתעים לטובה משפע המתנות שתקבלו ערב ומחר

דגים

מיקום הירח בבית הזוגיות יסייע לכם ליצור שיתוף פעולה הרמוני עם הסובבים ויכולת לחלק בצורה צודקת ויעילה את המטלות שקשורות לסיום ההכנות לחג. הימים הקרובים יכולים להיות גם חגיגה של אהבה, מלהיבה ומרגשת ומומלץ שאתם תאמצו גישה חביבה ומתפשרת.

 

טלה

שיוט הירח בבית העבודה והבריאות ידרבן אתכם היום להקפיד הקפדה יתרה על כול פרט ופרט, מה שיכול להיראות מהצד כטרחנות מוגזמת. הקפידו לשמור על אווירה נעימה, גלו נדיבות וחברות טובה והושיטו יד לעזרה למי שזקוק לכך. כמו כן רצוי שתנוחו קצת אחרי שתסיימו את ההכנות וגם כדאי שתקדימו להתייצב במקום האירוע, מאחר שייתכן שיזדקקו לעזרתכם.

שור

ליל הסדר מתרחש כשאתם נמצאים בתקופה של ירידת אנרגיות, מה שמחליש אתכם ומקשה עליכם הפעילויות שדורשות הוצאת אנרגיה רבה לזמן ממושך וגם גורם לירידה בחשק החברתי. לעומת זאת מיקומו של הירח בבית ההנאות ישפר את הרגשתכם וגם ימלא אתכם באנרגיה מפצה, שתעודד אתכם להיות  ידידותיים, יצירתיים ומשעשעים יותר ואתם אפילו תקבלו מקום מרכזי וחשוב באירוע החגיגי הערב.

 

 תאומים

אתם בעיצומה של תקופה חברתית, אולם מיקום הירח ממלא אתכם ברגשנות שלא מאפיינת אתכם בדרך כלל. זה מאפשר לכם לבחור בין לחגוג את ליל הסדר אצל חברים, או  להסתפק בחגיגה משפחתית מצומצמת. ייתכן שדרך הביניים תהיה המוצלחת ביותר, ליל סדר משפחתי שיכלול גם כמה חברים. כך או כך צפוי לכם ערב חגיגי, עליז וטעים. יהיה נחמד ומוצלח עם גם אתם תכינו איזה מתכון משלכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1