הורוסקופ יומי 28.03.2021 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

 

גדי

בעקבות הירח המלא שיאיר היום את בית הקריירה והתדמית הציבורית, נראה, שענייני עבודה וקריירה יהפכו מרכזיים יותר בשבועיים הקרובים. אתם תוכלו להשפיע יותר ולקדם את האינטרסים הקרייריסטים שלכם, אם כי תצטרכו גם  יותר תמיכה, מבני המשפחה, או מבני הזוג. גם ענייני מגורים עשויים לעלות על הפרק ותיתכן אולי מחשבה על הרחבת המשפחה, אך מה שאולי הכי חשוב, שלמרות הנחישות הגוברת, רצוי להפגין יותר רגישות גם לסובבים ולהימנע מחיכוכים בעבודה, בעיקר עם בעלי התפקידים הבכירים.

 

דלי

הירח המלא שיאיר היום את הבית הקשור לתפיסות עולם ולהרחבת אופקים, מציין שהשבועיים הקרובים הם הזמן להיפתח לרעיונות חדשים ולהסתכל אל עבר העתיד ולחשוב על התפתחותכם, דרך לימודי המשך, קורסים או נסיעה לחו"ל. לכן, כנראה שגם הדמיון שלכם יהיה פורה יותר בשבועיים אלה ואתם עשויים להעלות רעיונות מעניינים, או ליהנות משיחות וממפגשים אינטלקטואלים, אך יתכן שיגבר בכם הצורך לעשות איזה שינוי כיוון או להתנסות בחוויה הרפתקנית.

דגים

אתם הרבה יותר רגישים, אינטואיטיביים, תובעניים וחושניים היום וכדאי שתניחו לעצמכם להשתחרר וללכת עם הדמיון, היצירתיות והתעוזה שלכם בגבולות הסביר. הירח המלא שיאיר היום את הבית שקשור לשליטה, לרגשות, לרכוש ופיננסים יגביר בשבועיים הקרובים את הפעילות בתחומים אלה. תקופה זו מתאימה לבדיקת המצב, להתייעצויות עם מומחים פיננסיים ולמימוש רווחים. אולם זה הזמן לקבוע נהלים וסדרי עדיפות לשימוש בכספים, אמנם יתכנו גם קונפליקטים, בעיקר עם בני הזוג, או השותפים העסקיים, בגלל הצורך של אחד הצדדים לשלוט על התחום הכספי ועל הזכות לומר את "המילה האחרונה".

 

טלה

הניחו את בעיות היומיום בצד ונצלו את החג כדי ליהנות יחד עם בני הזוג מפעילות מהנה ומגבשת. הירח המלא שיאיר הערב את הציר הקשור ליחסים ולזוגיות יכול לחדד בשבועיים הקרובים את הניגוד שבין הצרכים המשותפים, מול הצרכים האישיים של כל אחד מבני הזוג. לכן, שימוש נדיב בדיפלומטיה וגישה מתפשרת יקדמו טוב יותר את מטרותיכם וישפרו את היחסים. גם הפנויים והפנויות שבניכם יחושו בתקופה הקרובה צורך בהעמקת הקשר קיים או למציאת קשר מחייב יותר.

שור

הירח המלא יאיר הערב את הציר הקשור לעבודה, בריאות, עזרה לזולת ואויבים נסתרים. לכן, בשבועיים הקרובים כדאי לעשות בדיקה כללית תקופתית, להתייעץ עם תזונאית, להירשם לחדר הכושר ולא יזיק לבדוק האם אין מישהו שפועל נגדכם מאחורי הקלעים. ייתכן שבתקופה זו יגבר הצורך להתמקד ולהקדיש יותר לפרויקטים בעבודה ובעיקר הצורך לעשותם בצורה יסודית ומושלמת עד כמה שאפשר. הכי חשוב שתפגינו בתקופה זו יותר רגישות לסובבים ובמקום דברי ביקורת, תייעצו ותקדישו מזמנכם כדי לעזור לאחרים.

 

 תאומים

מצב רוח הנפלא שממלא אתכם ואנרגיות הכוכבים מתאימים היום להשתתפות במפגשים ואירועים שונים. אם אתם פנויים כרגע מקשר בחייכם, יתכן אפילו שתתקלו באהבת חייכם, או שלפחות תיהנו מהיכרות מדליקה ומיוחדת. הירח המלא שיאיר הערב את הציר שקשור לאהבה, יצירתיות, פרסום, ייחודיות, חברה וילדים, ידגיש נושאים אלה בשבועיים הקרובים וקרוב לוודאי שתחושו רומנטיים יותר. לפנויים ולפנויות יהיו יותר הזדמנויות להיכרויות ובהחלט כדאי לצאת יותר לבלות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1