הורוסקופ יומי 30.03.2021 – יום שלישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

 

גדי

ביומיים הקרובים יתכנו הפתעות ומצבים לא שגרתיים. הירח הרגיש שנכנס היום למזל עקרב ולבית החברים, יגרום לכם ביומיים הקרובים, להיות הרבה יותר בולטים ולרוב גם חברותיים ופתוחים להיכרויות. אתם עשויים לחוש צורך לפעול בצורה שונה ובדרך מקורית משלכם, אך אם מישהו או משהו ילחיצו אתכם, אתם עלולים להגיב בצורה מהירה, חדה וחותכת.

 

דלי

אתם בולטים היום ומושכים הרבה תשומת לב. לכן, מומלץ שתגלו יותר קלילות, איפוק ושליטה עצמית, כדי שלא תגררו לוויכוחים או תעשו משהו בצורה אימפולסיבית, שתפגע בתדמיתכם. למעשה זהו יום די קצר ומלחיץ, אך מעבר הירח לבית הקריירה, מגביר את האמביציה שבכם וקורא לכם לשנס מותניים ולהשקיע את מירב האנרגיה שלכם ביומיים הקרובים בענייני העבודה והקריירה שלכם.

דגים

הצד הוגה הדעות והסקרנות שלכם יתעצמו ביומיים הקרובים, מה שישפר את היכולת שלכם להפגין ברק מחשבתי ולהרשים בכך את הסובבים. ייתכן שבתקופה זו אתם תחושו צורך להחליף ולשנות דברים שונים בחייכם, אך אם הסיבה היא שעמום, הרי שעדיף שתנצלו את היומיים הקרובים, לטיולים ולסדנאות בטבע, שם בוודאי תוכלו ליצור קשרים ולהתמלא בריגושים. עם זאת כדאי שתגבירו את הזהירות ותגבילו את יצר ההרפתקנות ועל תסמכו על המזל בצורה עיוורת.

 

טלה

הקשרים הקרובים ובעיקר האינטימיים, ידרשו ביומיים הקרובים התייחסות רגישה יותר, בעקבות מעבר הירח למזל עקרב החושני והרכושני, מיקום שמגביר לא פעם את חוסר השקט הרגשי ולפעמים גם את הפגיעות והחשדנות. לכן, אתם עשויים להפוך בימים הקרובים לתובעניים יותר, לפעמים אפילו עד כדי אובססיה, או לאמץ את הגישה של הכול או לא כלום. אמנם, יתכן שתחשפו בימים אלה להצעות כלכליות או להזדמנויות מעניינות, אולם אם אינכם מבינים גדולים כדאי שתתייעצו עם מומחים, לפני שאתם נפרדים מכספכם.

שור

נצלו את היום לשיפור האווירה בקשר הזוגי וצאו לפעילויות משותפות ומהנות יחדיו. הירח שעובר לבית שקשור לזוגיות ולשיתופי הפעולה במזל עקרב, יעודד אתכם ביומיים הקרובים, להפגין יותר סבלנות, גמישות ושאיפה ליצירת אווירה נעימה והרמונית סביבכם. ימים אלה מצוינים להשתתפות באירועים שונים שקרוב לוודאי שישפרו את מצב הרוח ויעודדו יצירת קשרים חביבים או היכרות עם נושאים מעניינים וגם לפנויים ולפנויות שביניכם יהיו הזדמנויות למציאת קשר חדש.

 

 תאומים

הרצינות והחריצות שלכם יגברו ביומיים הקרובים, בעקבות מעבר הירח לבית העבודה, הבריאות, הסדר והניקיון. אתם גם תהיו יותר מחושבים, שכלתניים ושקולים, מה שמצוין לקבלת החלטות חשובות, לקידום ענייני עבודה, לארגון הבית ופינת העבודה וגם לייעוץ לאחרים.  רצוי שתפגינו יותר רגישות ואל תניחו לעומס וללחצים לגרום לכם להתגברות הביקורת והשיפוטיות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1