הורוסקופ יומי 01.04.2021 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

 

גדי

אפריל הוא לרוב תקופה רגישה עבורכם והשנה הזו יותר מתמיד. בשל מיקומם של השמש וונוס כוכב האהבה בגזרה שעוסקת בעניינים רגשיים ומשפחתיים. תקופה זו מוצלחת לשיפור היחסים בבית ולמחשבות על שיפור המגורים. בכול מקרה היומיים וחצי הקרובים נראים מתישים, מעורפלים ורגישים וכדאי שתתכננו בחכמה את ניצול האנרגיה הנמוכה שלכם, כדי שלא תתעייפו מוקדם מדי. מעבר הירח בשעות הבוקר לבית מצולות הנפש יכול להקשות על קבלת ההחלטות ובעצם הימים האלה מתאימים יותר לפעילויות רוחניות, לייעוץ לתמיכה ועזרה לזולת, ופחות לפעילויות חומרניות ופיזיות. בכל מקרה, עדיף שתתכננו את פעילותיכם לפי סדרי חשיבות ודחיפות הנושאים ואל תתכננו מראש תכניות, הם גם ככה עשויות להשתנות.

 

דלי

אתם חסרי שקט ומנוחה החודש, משתעממים בקלות ומונעים מהצורך בעניין, סקרנות בריגושים. אולי זה דווקא יעודד אתכם ללמוד ולקרוא יותר ספרים, או להשתתף במפגשים שונים ,בהם תוכלו להתיידד , להחליף דעות ובעיקר לשווק את דעותיכם, ולפעמים אף בצורה ישירה מדי. בכול מקרה מעבר הירח בשעות הבוקר לבית החברים, יגרום לכם להיות הרבה יותר קלילים, משעשעים, חברותיים ופתוחים להיכרויות  וכדאי שתנצלו את היומיים וחצי הקרובים למפגשים מלהיבים ולמסיבות. בימים אלה, עשויות להתעורר בכם מחשבות על עתידכם, או שיהיה לכם צורך בפעילות שונה מהפעילות היומיומית הרגילה. זה גם הזמן להפגין יותר עצמאות או לפחות להרגיש חופשיים מתלות באחרים.

דגים

מצבכם הכספי יעסיק אתכם יותר החודש ואתם צריכים לנסות לגלות יותר יוזמה, עצמאות ומעשיות בכדי לשפר את מצבכם. בין היתר כדאי שתגלו יותר יצירתיות ואל תתנו לצו האופנה להוביל אתכם. בכול מקרה העומס עליכם יגבר כנראה ביומיים וחצי הקרובים שמאוד מבורכים לקידום ענייני העבודה והקריירה. מעבר הירח בשעות הבוקר לבית הקריירה והתדמית מעודד אתכם בדרך כלל, לפעול במרץ ובנחישות, אך גם ידרוש מכם להפגין יותר מעשיות, הגיון ושיקול דעת, לצד שליטה עצמית ואיפוק. יהיה לכם קל יותר לקדם את עניינכם אם תאמצו גישה דיפלומטית ותפגינו גם קלילות מסוימת במקומות הנכונים.

 

טלה

האנרגיות האביביות והשמש שתתארח עד ל-19 לחודש במזלכם ימלאו אתכם כתמיד בהמון אנרגיות ובמצב רוח אופטימי וחברותי. בכול מקרה מצב הרוח ישתפר היום, גם בעקבות מעבר הירח בשעות הבוקר למזל קשת, מיקום בו ישהה עד לשבת לפני הצהריים. מיקום הירח משפר את היכולות הקוגניטיביות שלכם וידרבן אתכם לחפש לעצמכם פעילויות לא שגרתיות.

שור

אחרי חודש דינמי ברובו, נראה שאתם צריכים לקחת איזה פסק זמן, כדי להירגע, להפנים את האירועים ולטעון מחדש את המצברים האנרגטיים שהתרוקנו. בכול מקרה התחום הכלכלי יודגש ביומיים וחצי הקרובים שמוצלחים לעסקים ולניהול כספים והיום הזה מוצלח לבדיקת חשבון הבנק, לפגישה עסקית, או כדי לבקש סיוע כספי. התמקמות הירח בשעות הבוקר בבית התשוקות וענייני הכספים יגרום לכם גם להיות ולהראות מושכים וסקסיים מהרגיל. כדאי שתנצלו זאת בימים הקרובים, לביטוי צרכי האהבה שלכם. עם זאת כדאי שתפגינו גם יותר ערנות, מאחר שאתם עשויים לקבל היום עצה טובה, או לשמוע מידע חשוב, אך מצד שני רצוי שאתם תהיו פחות נדיבים במתן מידע לאחרים.

 

 תאומים

קצב החיים יואץ בחודש אפריל, הפופולריות שלכם תמשיך לצמוח והתחום החברתי יספק לכם המון אירועים, מפגשים והזדמנויות מרגשות ולא שגרתיות. עם זאת, תיתכן מין תחושה, שהאקראיות שולטת בחייכם. מצד שני מיקומו של מרס הנמרץ במזלכם יעניק לכם יכולת טובה לקדם במרץ את עניינכם וזה בהחלט תקופה נהדרת ליוזמה חדשה. בכול מקרה מעבר הירח בשעות הבוקר למזל קשת ידגיש ביומיים וחצי הקרובים את כול הקשור למערכות יחסים ויסייע לכם לשפר את שיתוף פעולה עם הסובבים. הדבר מעודד גמישות ונכונות להתפשר, אולם יכול גם לעודד חיזור יתר ואיבוד גבולות בכול הקשור לאהבה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1