הורוסקופ יומי 02.04.2021 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

 

גדי

הירח שממוקם בבית מצולות הנפש, יגביר את רגישותכם ופגיעותכם ואולי יגרום לכם לתחושת ריחוף או ניתוק מהמתרחש. למעשה אתם זקוקים כעת ליותר לשקט ולמנוחה – נפשית ופיזית, כדי להטעין מחדש את המצברים האנרגטיים הפנימיים שלכם שהתרוקנו במהלך החודש ולכן רצוי להימנע מפעילות מאמצת מדי. עם זאת, לא יזיק שתצאו קצת להתאוורר במחיצת חברים מפרגנים שיכולים לעודד ולשפר לכם את מצב הרוח.

 

דלי

ככל שתאפשרו לעצמכם להשתחרר ולהיות ספונטניים יותר, כך תיהנו יותר מהתרחשויות השונות שמצפות לכם. הירח שמשייט בגזרה החברתית, יגביר את האנרגטיות, את הסקרנות למידע והצורך בריגושים, הוא ישפר את התקשורתיות וכושר הביטוי, אך גם יעורר אי שקט ונטייה להשתעמם מהר. לכן זה לא הזמן לשבת בבית וגם רצוי גם לא להתחייב מראש על תכניותיכם, זאת כי ייתכן שתקבלו הצעות מעניינות לבילוי, בהתראה קצרה.

דגים

מכיוון ששיוט הירח במזל קשת מעורר בכם קשיחות ושיפוטיות, מומלץ שתהיו מאופקים ושקולים בדבריכם, במהלך סוף השבוע, וזאת מכיוון שמישהו יכול להיפגע מכם. חשוב שתשמרו גם על הרצף ועל חשיבה בהירה, מפוכחת ומעשית וגם על הרבה מאוד איפוק, זאת מכיוון שייתכן שתצטרכו לפעול בלוחות זמנים צפופים ולחוצים.

 

טלה

זה עשוי להיות יום של הפתעות בו תחושו חסרי שקט ותחפשו פורקן דרך אקשן וריגושים. למרות שנראה כי דבר לא השתנה מאז אתמול, היום תחושו נינוחים ואופטימיים ותוכלו להפגין יצירתיות, להסתכל על הדברים בצורה רחבה ופילוסופית, ועשויים אף לצוץ לכם רעיונות מקוריים. נצלו את היום הזה לפעילות לא שגרתית ותחגגו בסוף השבוע את סיום הפסח במקום מעניין ולא שגרתי.

שור

הקשרים הקרובים, ובעיקר האינטימיים, ידרשו היום התייחסות רגישה יותר, ואתם תידרשו לתמוך ולפרגן יותר. מיקום הירח בבית התשוקות, היצרים וההישרדות, יגביר היום את המיניות שלכם, אולם גם את הפגיעות והחשדנות. אתם או בני זוגכם, עלולים להפוך לתובעניים יותר, לפעמים אפילו עד כדי אובססיה או שתאמצו את הגישה של הכול או לא כלום. על כן רצוי שתפגינו יותר איפוק ותמנעו מתגובות דרמתיות מדי.

 

 תאומים

יום שישי נהדר ליצירה ולהעמקת שיתופי הפעולה בכל מסגרות החיים, בעיקר בתחום האינטימי. נצלו את ערב החג לקירוב בני המשפחה, בשאיפה לשפר את האווירה ואת שיתוף הפעולה ביניכם. הפגינו גם יותר רגישות לבני הזוג שלכם שזקוקים היום יותר מתמיד לתמיכתכם, ומצפים שתפרגנו להם, ולא רק במילים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1