הורוסקופ יומי 03.04.2021 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

 

גדי

האנרגיות הנמוכות בתחילת היום עשויות לעודד אתכם להישאר הבוקר במיטה עד מאוחר ואם שום דבר לא דחוף לכם הבוקר, זה גם לא יזיק. לקראת שעות הצהרים יחל המצב להשתנות לטובה וזאת בעקבות מעבר הירח למזלכם. למעשה חזרת הירח למזלכם תגרום לכם להתאושש במהירות ולהתמלא באנרגיות רעננות שיסייעו לכם לשוב לאיתנכם.

 

דלי

רצוי שלא תתכנו מראש פעילויות מורכבות ומאמצות מדי להמשך היום, והשאירו לעצמכם מרווחי זמן למנוחה ותנו עדיפות לאירועים רגועים ואינטימיים יותר. למעשה לפניכם יום הפכפך שבו מצב הרוח, המרץ והאנרגיה הידידותית שליוו אתכם בימים האחרונים, יתפוגגו בהדרגה לקראת שעות הצהרים. זאת בעקבות מעבר הירח מבית החברים התוסס לבית מצולות הנפש המופנם והרגיש.

דגים

אמנם, היום נפתח עם הירח שמשייט עדיין בבית הקריירה והתדמית המעשי, מה שיכול לגרום לכם להיות נוקשים ולחוצים, אך זהו יום מצוין כדי לעזור למישהו מבני המשפחה. לקראת שעות הצהרים יעבור הירח לבית החברים, מה שיהפוך  את המשך החג למרגש ודינמי יותר, וזה יתאים לבילוי שונה.

 

טלה

מצב הרוח הקליל שליווה אתכם בימים האחרונים, ילך ויתפוגג לקראת שעות הצהרים בעקבות מעבר הירח למזל גדי ולבית הקריירה והתדמית הציבורית. מקומו החדש של הירח, יחזק את ביטחונכם העצמי ויעודד אתכם לקחת יותר אחריות על המטלות שקשורות לחג . עם זאת ייתכן שתצטרכו לגלות יותר רגישות, איפוק ושליטה עצמית, בעיקר כשתיפגשו עם בני המשפחה או את החברים.

שור

עדיין יהיה קל לפתות אתכם היום בכל מיני מציאות, מבצעים, או בשכיות חמדה, ואם אתם חסים על חשבון הבנק שלכם, עדיף שלא תסתובבו במקומות שכאלה עד לשעות הצהרים. מעבר הירח לקראת שעות הצהרים לבית הרחבת האופקים ישנה את מצב הרוח הרגשני מהבוקר לקליל ואופטימי יותר ויעורר את הצורך בפעילות מעניינת ולא שגרתית.

 

 תאומים

האנרגיה המפויסת שליוותה אתכם בימים האחרונים, הופכת ליותר רגישה ותובענית לקראת שעות הצהרים, בעקבות מעבר הירח מבית הזוגיות לבית התשוקות וענייני הממון. הדבר עשוי לעורר סוגיות רגשיות ופיננסיות אולם זה יתאים גם לבילוי מוצאי שבת  לוהט, סקסי ומרגש. אולם אם אתם יוצאים בערב למקומות הבילוי והקניות, רצוי שתקבעו מראש את הגבולות להוצאותיכם, כדי שלא תיסחפו בקניותיכם בסכומים שמעבר ליכולתכם האמיתית.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1