הורוסקופ יומי 03.04.2021 – יום שבת – שמועה מזלות

סרטן

גם הבוקר אתם תהיו עדיין תחת השפעתו של הירח שמשייט בבית שקשור לענייני בריאות, סדר וניקיון ולכן אם יש לכם זמן אולי כדאי לנצל זאת כדי לעשות קצת סדר וניקיון במגורים. מצב הרוח ישתפר לקראת שעות הצהרים ואתם תהפכו לחברותיים ואפילו לרומנטיים יותר. למי שפנוי כרגע לאהבה מומלץ ליזום ולא לחשוש יותר מדי.

 

אריה

זהו בוקר שבת שנפלא לאוהבים שיכולים להמשיך ליהנות יחדיו וגם לאלה מבניכם שאוהבים לבלות. מצב הרוח שעדיין מושפע הבוקר ממיקום הירח בבית ההנאות, מצוין כדי ליזום איזה אירוע חברתי או משפחתי בידורי. מעבר הירח לקראת שעות הצהרים לבית העבודה והבריאות, ישנה את מצב הרוח למעשי ואפילו לביקורתי יותר, וייתכן שהחשק החברתי מהבוקר יתפוגג לו.

בתולה

זהו יום מעורב והפכפך שמתחיל במצב רוח מופנם וביתי, אולם הרגישות שליוותה אתכם בימים האחרונים תעלם בהדרגה לקראת שעות הצהרים ואתם תתמלאו בהמון אנרגיה שטרם חשתם כדוגמתה. זאת בעקבות מעבר הירח למזל גדי, מיקום מצוין לפעילויות חברתיות או רומנטיות ובעיקר נהדר כדי לחגוג את המימונה.

 

מאזניים

מיקום הירח הבוקר, מצוין לבלוי כיפי עם הילדים וגם לפעילויות משותפות, מהנות ומשעשעות בחברת האחים והאחיות. מעבר הירח לקראת שעות הצהרים למזל גדי, יתאים לבילוי המימונה בחברת בני המשפחה והחברים הטובים.

עקרב

התאזרו בסבלנות ואיפוק. יתכן שהקצב יראה לכם הבוקר די מסורבל, אך לא כדאי שתבזבזו את האנרגיה שלכם כדי להאיץ בדברים. מעבר הירח לקראת שעות הצהרים לבית החשיבה והתקשורת יגביר את הקצב וגם את חוסר השקט הפנימי, אולי בשל הצורך בשינוי, גיוון ובריגושים.

קשת

הירח שעדיין במזלכם הבוקר ממשיך למלא אתכם במרץ ומגביר את האנרגטיות ואת המוטיבציה שלכם להיות פעילים, יוזמים ומועילים. מעבר הירח לקראת שעות הצהרים לבית הכספים, יוצר בדרך כלל צורך להזדהות רבה עם הצד החומרני והצרכני של החיים. נצלו זאת למחשבה על פתרונות יצירתיים לבעיות הפיננסיות שלכם או תתייעצו בנדון עם אנשים בעלי ידע וניסיון בתחום.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

המשך הכתבה בעמוד הבא