הורוסקופ יומי 17.03.2021 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

 

גדי

מצב הרוח משתפר בעקבות מעבר הירח אתמול לבית ההנאות היצירתיות והרומנטיקה, מאחר שהדבר יגביר בכם את רמת האנרגיה האופטימית ויחזק את הביטחון העצמי ויכולת התחרותיות.  נצלו ביומיים הקרובים את האנרגטיות, התעוזה, כושר השכנוע המשופר ומצב הרוח הנפלא לקידום עניינכם המקצועיים וגם לפעילויות חברתיות או רומנטיות מבדרות, מעניינות, מאתגרות ויצירתיות.

 

דלי

שיוט הירח במזל שור הרגשן תגרום לכם להיות הרבה יותר פגיעים וביומיים הקרובים ייתכנו אף מצבי רוח משתנים ולכן יהיה לכם חשוב להימצא בסביבה תומכת ומתחשבת. לרומנטיקנים שבניכם מומלץ להפתיע את בני הזוג ולהכין ארוחה מיוחדת בעצמכם.

דגים

 השילוב של מיקום הירח בבית החשיבה, התקשורת והניידות למיקומו של מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת במזלכם, יאפשר לכם היום לראות את הדברים בצורה שונה, מה שיאפשר לכם להסיק מסקנות חדשות ואף לזכות בתובנות מדהימות. על כן גלו היום יותר ערנות לכול מיני התרחשויות שיכולות להכיל בתוכם מסרים שסמויים מהעין. אגב יום מאוד מוצלח לבדיקת ראייה ולהזמנת משקפיים.

 

טלה

למרות שהקצב נוטה להיות איטי יותר, היומיים הקרובים מוצלחים לעסקיים, לבירורי שכר, או  להתייעצות עם מומחי השקעות.  הירח שעבר אתמול לבית הכספים, יגביר את הזדהותכם עם הצד החומרני והצרכני של החיים, מה שיכול לעודד אתכם הוצאת כספים בזבזנית או לא צפויה. אולם, אם תפגינו חשיבה מעשית יותר תוכלו למצוא כעת דרכים חדשות לחיסכון ולהתייעלות. עם זאת, זה יום מוצלח להיפתח לנושאים חדשים וליחה אישית עם חבר.

שור

זהו יום מוצלח ואנרגטי ביותר שמתאים להחצנה מעודנת ולהפגנת יותר יוזמה מצדכם, אולם אתם זקוקים היום לפעילות מעניינת ומאתגרת במיוחד כדי לפרוק את מטעני האנרגיה העודפת שבכם, אחרת תחושו אי שקט ואפילו עצבנות. כדאי שתנצלו זאת לפיוס, ליצירת הבנה ושיתוף פעולה, בקריירה ובענייני אהבה וגם לחיזוק מעמדכם ולקידום האינטרסים שלכם בעבודה.

 

 תאומים

היות והאנרגטיות שלכם עדיין נמוכה מומלץ שתתכננו את פעילויותיכם כך שהן לא תאמצנה אתכם יתר על המידה, אך  רצוי שתטפלו בדברים לפי סדר חשיבותם ודחיפותם ואת השאר תדחו למחר. למעשה, סביבה שקטה ורגועה תתאים לכם יותר היום וגם למיקום הירח בבית מצולות הנפש, שיכול לעודד גם פיזור נפש ופגיעות יתר. ייתכן שתתעייפו היום הרבה יותר מהר, תתקשו להתרכז, או שתגלו שדברים מסוימים מתמוססים, מתעכבים או סתם מאכזבים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1