הורוסקופ יומי 04.04.2021 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

 

גדי

הקשר עם בני משפחה עשוי להיות חשוב ומשמעותי יותר בעיניכם בשבועיים הקרובים, בעקבות מעבר מרקורי לבית שקשור לענייני המגורים ולבני המשפחה. זה הזמן לשתף את הקרובים לכם בתחושותיכם וגם להיות רגישים יותר למצוקות הקרובים אליכם. אצל חלקכם עשויים אף לחזור אירועים מן העבר באופנים שונים.

 

דלי

בעקבות מעברו של מרקורי, כוכב החשיבה, התקשורת והניידות, למזל טלה, אתם תהפכו בשבועיים הקרובים לסקרניים יותר וקרוב לוודאי שתהיו עסוקים יותר בפעילויות אינטלקטואליות ובתקשורת עם הסביבה. רבים מכם ילקטו  מידע מכל סוג או ואחרים יחושו חוסר מנוחה, אי שקט נפשי, אולי בגלל שקצב ההתרחשויות סביבכם, מואץ יותר. לתלמידים שבניכם מיקום זה עשוי לעזור להצלחה רבה יותר בקליטת חומר חדש ולהצלחה במבחנים.

דגים

מעברו של מרקורי לבית הכספים שלכם היום הופכת את העניינים הכספיים לאקטואליים יותר ובמהלך השבועיים הקרובים עשויים לצוץ בכם רעיונות יצירתיים ליצירת רווחים או לחיסכון כספי.  מצד שני, ייתכנו מצבים של חוסר שקט או עצבנות הקשורים לעניינים פיננסיים, חיכוכים הקשורים לכספים, ותסכולים רגשיים שעשויים לקבל את פיצויים בקניות ורכישות שונות ולפעמים גם מיותרות.

 

טלה

מעבר מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת למזלכם, לשבועיים הקרובים ישפיע על חשיבתכם, שתהפוך בתקופה זו למתלהבת, מהירה, קופצנית ולפעמים גם מתלהמת. בשבועות אלה יהיו לכם בוודאי הרבה רעיונות מוצלחים ותוכלו לנתח מצבים מורכבים בצורה טובה. עם זאת, אתם עלולים לסבול גם ממתח גבוה ומחוסר מנוחה נפשית ואם לא תהיו מאופקים מספיק, אתם עלולים להסתבך בקלות בוויכוחים וחיכוכים עם הסובבים ומומלץ שגם תגבירו את זהירותכם בדרכים.

שור

ייתכן שתחושו בזמן הקרוב, חוסר שקט נפשי וקושי לבטא את עצמכם בעקבות מעברו של מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת, לבית התת- מודע ומצולות הנפש. בשבועיים הקרובים אתם עלולים לחוות בלבול מחשבתי וקושי לשתף אחרים במחשבותיכם, אולי מחשש שזה יפעל בסופו של דבר נגדכם. השגיחו בתקופה זו על כספכם מפני אובדן וטעויות והגבירו את ערנותכם גם במהלך הנסיעות ובקבלת החלטות חשובות.

 

 תאומים

הצורך שלכם להיחשף ולחשוף את דעותיכם יגבר בשבועיים הקרובים, בעקבות מעבר מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת היום, לבית החברים, החלומות והתכניות שלכם לעתיד. המיקום החדש עשוי לעודד אתכם לחשיבה רעיונית, מהירה ומקורית יותר. נצלו זאת כדי להיות פעילים יותר מבחינה חברתית ונצלו הזדמנויות להרחבת המעגלים החברתיים שלכם וליצירת קשרים עסקיים לעתיד.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1