הורוסקופ יומי 05.04.2021 – יום שני – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

 

גדי

היום יפתח שוב ברמת אנרגיה גבוהה בזכות הירח שמשייט במזלכם, מה שמגביר את הסיכוי להצלחה ביוזמות, יפה לפעילות נמרצת בכל הקשור לחיזוק מעמדכם ולקידום האינטרסים שלכם.  אולם מעבר הירח בשעות אחר הצהריים לבית הכספים עשויי לצנן קצת את ההתלהבות הגבוהה של הימים האחרונים ולהחזיר אתכם לקרקע המציאות. למעשה עניינכם הפיננסיים והצרכים החומריים שלכם יודגשו בימים הקרובים וזה הזמן לחדש את המידע שבידכם או להפוך אותו להשקעה כלשהי.

 

דלי

הירח משייט עדיין היום בבית תת המודע ומצולות הנפש, מגביר את הסיכוי  למצבי שכחה ופיזור נפש ולכן רצוי שתקפידו היום יותר בכללי הזהירות בעבודה וגם במהלך הנהיגה. מאחר שהאנרגיה שלכם נמוכה, עדיף  שתתרכזו בנושאים העיקריים והדחופים תחילה ואת הטיפול בשאר, תדחו למחר. למעשה, מעבר הירח בשעות אחר הצהריים למזלכם, ימלא אתכם באנרגיות רעננות שידרבנו אתכם להפגין יותר ספונטניות וכדאי שתתחילו להכין תכניות מעניינות להערב ולימים הקרובים.

דגים

זהו עוד יום נמרץ ומעניין שיתכנו בו אירועים שדורשים תגובה מהירה. הירח שיתארח עדיין היום בבית החברים מעודד אתכם להיות ספונטניים ונלהבים וזהו אכן יום מצוין להבלטת כישוריכם החברתיים. אולם מעבר הירח בשעות אחר הצהריים לבית מצולות הנפש עשויה להשפיע על מצב הרוח ועל רמת האנרגיה הפיזית וכדאי שלא תתכנו תכניות מראש שמא תהיו עייפים מדי כדי להוציאם לפועל.

 

טלה

רצינות, יעילות וקפדנות הן מילות המפתח שלכם גם היום, לכן  הציבו את ענייני העבודה בראש סדר העדיפויות. הירח שמשייט בבית הקריירה, מבורך לקידום ענייני עבודה אולם מאחר שזה עשוי להיות יום לחוץ מאוד ועם לוחות זמנים קפדניים ביותר, כדאי שתפעלו לפי רשימת סדרי עדיפות. אולם מעבר הירח בשעות אחר הצהריים מבית הקריירה לבית החברים, יגרום לקצב שונה ודינמי יותר שמתאים לפעילות שונה ובעיקר מעניינת.

שור

הירח משייט בבית הרחבת האופקים ולכן זהו יום מצוין לקחת פסק זמן מהפעילות השגרתית ולצאת לסידורים או לפעילות בידורית מחוץ לעיר. זהו יום מבורך גם לבירור עניינים, להשגת מידע וגם להצלחה בענייני צדק ומשפט, או לסידור עניינים מול הרשויות. אולם מעבר הירח בשעות אחר הצהריים לבית הקריירה שבמזל דלי יגביר את הלחץ או שיגרום לכם להפוך נוקשים מהרגיל, מה שבהחלט לא יעשה לכם את החיים קלים בימים הקרובים.

 

 תאומים

עוד יום מצוין לעסקים, להשגת מימון ולהשקעות. האינטואיציה הגבוהה, יכולה לסייע לכם רבות בתחום העסקי או הזוגי, אך כדאי שתדחו קבלת החלטה חשובה למחר. אלא שההתעסקות האינטנסיבית בענייני כספים ורגשות תתחלף בשעות אחר הצהריים בסקרנות, צורך בהחלפת דעות, או היכרויות מעניינות עם אנשים ונושאים מעניינים. ייתכן שתתקשו בימים הקרובים להסתדר עם הגבלות או לקבל מרות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1