הורוסקופ יומי 07.04.2021 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

 

גדי

מאמצכם מתחילים להראות תוצאות וזה יתבטא די בקרוב גם בצד הכספי. בכול מקרה אתם חייבים להתרכז היום בצד המעשי של החיים ולא לתת לתשוקות ולרגשות שלכם לשלוט בכם. בעיקר גלו איפוק בכול הנוגע להוצאותיכם. אולם אם אתם זקוקים להלוואה או להגדלת האשראי כדאי שתנצלו את מצב הכוכבים הנוח לכך היום.

 

דלי

שיוט הירח במזלכם ממשיך למלא אתכם באנרגיות חיוביות וזה משתלב נהדר עם מרס הנמרץ שבבית ההנאות והכוכבים בבית התקשורת, מה שמגביר מאוד את רמת האנרגיה שלכם הפיזית והמנטאלית ואם תדעו לנצל זאת נכון זה עשוי להיות אחד הימים הכי מוצלחים החודש.

דגים

אתם עדיין לא במיטבכם היום ולכן עדיף להתחיל את היום במה שדחוף יותר וזאת מכיוון שייתכן שתתקשו לסיים את כול מה שתכננתם להיום. קחו בחשבון שמחר מצבכם ישתפר ויהיה לכם קל יחסית לסגור את הפיגור שנוצר. מומלץ גם להימנע היום מקבלת החלטות בנושאים חשובים ובעיקר בעניינים כספיים.

 

טלה

הירח שמשייט במזל דלי ימשיך למלא אתכם גם היום במצב רוח ידידותי ואם אתם חשים צורך להתבלט או זקוקים לריגוש כלשהו, הרי שזהו יום מצוין לכך, והוא בהחלט מצוין גם להשתתפות בפעילות חברתית. יום מוצלח מאוד גם להרחבת המעגל החברתי או להעלאת רעיון מקורי מעניין ולעשות היכרות גם עם טכנולוגיה חדשנית. בכול מקרה נצלו את היום כדי לקדם במרץ את עניינכם הדחופים, מאחר שמעבר הירח בשעות מחר לבית מצולות הנפש, עשוי להיות מלווה בירידה אנרגטית שתקשה עליכם בקידום תכניותיכם.

שור

למרות שהעומס והלחצים שמופעלים עליכם גוברים, הרי שאתם בהחלט יכולים להפגין קסם אישי רב, כריזמה ותפיסה מהירה היום, עם כי לפעמים אתם עשויים להיות גם מאוד עקשניים. עם זאת, התקרבותו של הירח ליופיטר, כוכב השפע וההזדמנויות עשויה לסייע לכם להשיג ביתר קלות את מטרותיכם המקצועיות היום וגם לחשוף אתכם להזדמנויות חדשות.

 

 תאומים

יום מצוין להיפתח לחידושים ולהיפגש עם אנשים לא שגרתיים. בכול מקרה מומלץ להיות יותר קשובים לחברים, ייתכן שמה שתשמעו יעניק לכם מוזה לרעיון שיוביל אתכם למקום טוב יותר. זה גם זמן מצוין להפוך קשר ידידותי למשהו קרוב הרבה יותר.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1