הורוסקופ יומי 07.04.2021 – יום רביעי – שמועה מזלות

סרטן

ייתכן שתהיו יותר לחוצים היום בעיקר מבחינה רגשית, ייתכן שיש לזה קשר לנושא כספי מסוים או לדברים שמתרחשים בתחום המקצועי. אולם אם תצליחו להשתלט על מה שמתחולל אצלכם בפנים, תצליחו להתגבר על הבעיה בקלות ובמהירות. היזהרו מהצעות שנראות טוב מדי וכלל אל תמכו כרגע על אחרים.

 

אריה

זוגיות, שיתופי פעולה ומערכות יחסים ככלל, הם מילות המפתח של היום הזה .עם זאת הכוכבים עשויים לגרום לכם לפטר מתפיסות עולם מיושנות בנוגע לאהבה. למי שפנוי או פנויה לאהבה מומלץ לחפש אותה מחוץ לאזור מגוריכם, או שאולי תכירו מישהו או מישהי שגדלו במקום רחוק או אפילו בתרבות שונה.

בתולה

הירח עדיין מצוי היום בגזרה מעשית וזה משתלב מצוין עם מיקומו של מרס הנמרץ בבית הקריירה, לכן זה יום מוצלח כדי להתמקד מתחום המקצועי ובמחויבויות שלכם. עם זאת מיקומו של מרקורי כוכב החשיבה, מעניק לכם ראייה עמוקה יותר, אך דורש מכם לשמור על סודיות ולא לשחרר מידע בלי לשקול זאת היטב.

 

מאזניים

יום שממלא אתכם באנרגיה רבה וידידותית וזה נראה גם יום די ממוזל. מיקום הכוכבים גורם לכם להיות יותר חיוביים היום וזה בהחלט עשוי למשוך אליכם תשומת לב ולגרום לאנשים לחבב אתכם יותר. אולם למעשה אתם זקוקים היום לפעילות מרגשת ולא שגרתית. בכול מקרה זה יום נהדר לבילוי ולרומנטיקה וגם למפגש עם חברים.

עקרב

ייתכן שלא תחושו במיטבכם היום, זה מתקשר בעיקר לפן הרגשי ולכן יכול להיות שתחושו קושי להתרחק מהבית. בכול מקרה נראה שמישהו יזדקק היום לעזרתכם ורצוי שלא תדחו את זה למחר. אגב, האינטואיציות שלכם מאוד רגישות עכשיו ולכן יכול להיות שהחשדות שלכם כלפי מישהו יגברו, כדאי שתעשו בדיקה ותאוששו או תפזרו את החשדות שלכם.

קשת

יום די תזזיתי שגורם לכם להתרוצץ מכאן לשם ובחזרה. ייתכנו היום המון דיבורים ונטייה להתפזר על יותר מדי דברים. גם היצירתיות שלכם כרגע טובה מתמיד ויש לכם יכולת לשכנע בקלות את הסובבים. בכול מקרה חשוב לשמור על מיקוד ולהיצמד למטרה הראשית, אך בדרך להגשמה מותר ליהנות מכול מיני הזדמנויות מפתיעות.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

המשך הכתבה בעמוד הבא