הורוסקופ יומי 09.04.2021 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

 

גדי

אתם מלאים היום באנרגיה תזזיתית שמעוררת בכם חוסר מנוחה ולכן אתם חייבים לתת לה מוצא בפעילויות מגוונות, מעניינות ולא ממושכות מדי ובעיקר השאירו לעצמכם את החופש לשנות תכניות אף ברגע האחרון. יהיה לכם נחמד להתחיל את סוף השבוע בפעילות משותפת עם האחים והאחיות, או במפגש חברים בצהרי היום או סתם כדי לטייל בחברותא בעיר.

 

דלי

הפן החומרי מודגש מאוד אצלכם היום והמזל יאיר לכם פנים, מה שעשוי להביא לחלק מכם רעיונות מצוינים איך לעשות יותר כסף. אך אם לא תדעו לספק רגעי כיף זה נכון, הוא עשוי להיות מנותב להוצאת כספים ברכישות ובקניות שונות, במטרה לפצות את עצמכם על החסכים. עם זאת, זה בהחלט הזמן לחדש את המלאי אך מומלץ שתקבעו מראש את התקרה לבזבוזים כדי שלא תיסחפו מדי היום.

דגים

אתם ממשיכים לשאוב היום הרבה מרץ ועידוד ממיקום הירח במזלכם. יום השישי הזה מתאים מאוד לשינוי האווירה ולשבירת השגרה המשעממת, החברים נוטים לפרגן לכם כעת ואם תגלו מספיק פתיחות ונכונות לזרום, הרי שתאפשרו לדברים חדשים להתרחש בחייכם. לעומת זאת מחר בשבת האנרגיות ישתנו והכבדות תגבר ויהיה לכם יותר קשה לנצל את הפוטנציאל.

 

טלה

סוף השבוע מתחיל אצלכם באנרגיה מבולבלת ולא יציבה, ועל כן יתכנו שינויים בתכניותיכם. קרוב לוודאי שאצל רובכם המנוחה תהייה העדפה הראשונה, אולם אל תפסלו על הסף הזמנה לבילוי מעודד, שונה ולא שגרתי.  בכול מקרה זה לא הזמן לפעילות מלחיצה ומאמצת  והתחילו לתכנן תכניות מעניינות למחר.

שור

הקסם שלכם גובר ויום השישי הזה אמור להיות די כייפי וידידותי, היום תוכלו לקבל חשיפה רבה, לכן רצוי שתקדישו יותר תשומת לב להופעתכם. לפנויים בניכם שיבלו היום במקומות הנכונים צפויה היכרות מעניינת ומרעננת. אגב, אל תדחו תכניות למחר, זאת מכיוון שייתכן שמחר החשק לבלות מחוץ לבית ירד.

 

 תאומים

שיוט הירח בבית הקריירה מגביר את הצורך שלכם לקחת יוזמה ולהיות מעשיים יותר. עם זאת הקשיחות והשיפוטיות שמשתלטת עליכם יכולים לעורר בסוף השבוע עימותים. מצד שני, בגזרה החברתית חגיגה, השמש וונוס כוכב האהבה עדיין די צמודים מה שמגביר את היכולת שלכם להקסים ולהתיידד בקלות. המצב ילך וישתפר בימים הקרובים. גלו יותר גמישות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1