הורוסקופ יומי 10.04.2021 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

 

גדי

אמנם, חלקכם, עשוי לסבול ביומיים וחצי הקרובים ממצב רוח משתנים ומחוסר יציבות רגשית, מה שיכול לעורר חילופי דברים וביקורת, בניכם לבין מישהו קרוב או מבני המשפחה. עם זאת, התמקמות הירח בבית המשפחה מתאים מאוד כדי ליהנות השבת בחברת האנשים הקרובים ללבכם, בין אם אלו החברים, השכנים או עם בני המשפחה.

 

דלי

חוסר השקט הפנימי והמנטאלי יגבר היום, ויעורר בכם צורך בריגושים, או צורך לערוך שינוי כלשהו, לגוון או להחליף דבר מה.  כדאי לנצל את היום לגיחות קצרות לחברים או לקרובי משפחה, וזה גם זמן נהדר לשיחות סלון.

דגים

מעבר הירח במהלך שעות הבוקר לבית הכספים שנמצא בגזרת מזל טלה, יעורר אצלכם ביומיים וחצי הקרובים את הצד החומרי הצרכני שיכול לעודד בזבזנות. על כן רצוי שתמנעו היום מלהתקרב למרכזי קניות, או שתגבילו מראש את הסכום שאתם מקציבים לעצמכם.

 

טלה

ייתכן שהאנרגיות שלכם  יהיו עדיין נמוכות הבוקר ולא יהיה נורא אם תנוחו עוד קצת. עם זאת המרץ וההתלהבות ישובו למלא אתכם במהלך שעות הבוקר, בעקבות מעבר הירח למזלכם, מה שימלא אתכם באנרגיה רבה שמעודדת יצירתיות ויוזמה. האנרגיות החדשות והמרעננות האלה, ידרבנו את רובכם להפגין יותר ספונטניות וכדאי שתכינו תכניות מעניינות לבילוי להמשך השבת.

שור

המרץ והאנרגיה החברותית שליוו אתכם בימים האחרונים ילכו וידעכו בהדרגה במהלך שעות הבוקר, בעקבות מעבר הירח לבית מצולות הנפש, מה שיכול להגביר את הרגישות ולהפיל עליכם תשישות ואי חשק. לכן, אל תעמיסו על עצמכם יותר מדי היום, ונסו למלא את הריקנות הפנימית, בדברים בעלי תוכן רוחני וגם בילוי מאוורר במחיצת חברים מפרגנים יכול לשחרר, לעודד ולשפר לכם את מצב הרוח.

 

 תאומים

הנוקשות עדיין תשלוט בכם הבוקר אך מעבר הירח במהלך שעות הבוקר אל הגזרה החברתית ישנה את האנרגיות שלכם לידידותיות יותר ואת הקצב למהיר יותר, עם זאת תיתכן איזו חוסר רציפות בין הדברים ואולי אף יתרחשו אירועים לא צפויים. שינוי במיקום הירח, יגביר את הצורך שלכם בריגושים ובפעילויות חברתיות, ובעיקר יגבר הצורך שלכם להיות במרכז ולקבל את מירב תשומת הלב.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1