הורוסקופ יומי 11.04.2021 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

 

גדי

בית משפחה והסביבה הקרובה – כל אלה מודגשים היום אפילו יותר משאר ימי השבוע, גדיים: המקבץ הכוכבי הגדול במזל טלה מביא איתו יכולת להתמודד עם אתגרים גדולים במיוחד, אבל לפני כן חשוב להשקיע בשורשים בבית ובמשפחה. שדרגו את התקשורת הביתית.

 

דלי

תקשורת – זו המלה המשמעותית שפותחת א השבוע הזה מבחינתכם, דליים: מקבץ כוכבי גדול במיוחד במזל טלה מדגיש את היכולת שלכם לתרגם את כל האנרגיה הזו למלים: מלים שנוגעות, מלים מלהיבות, מלים שמגיעות מהלב אל הלב שנמצא ממול.

דגים

השבוע הזה נפתח כשהדגש הוא על הקרקע שמתחת לרגלים, ועל נושאי חומר וכספים, דגיגים. זהו זמן שבו כדאי וחשוב לפעול באופן מדויק וחכם עם הנעשה בחשבון הבנק, ואולי לקנות את הבשר ליום העצמאות כבר היום, ולא לחכות לרגע האחרון.

 

טלה

אתם תפתחו את השבוע הזה מלאים באנרגיה חיובית שמחדירה בכם מוטיבציה רבה, וזאת בזכות שיוט הירח במזלכם וכדאי שתנצלו זאת לקידום עניינכם במרץ וביצירתיות, אך גם תתחשבו בצרכי הסובבים. אתם תחושו היום בולטים ומחוזרים ותשומת הלב הרבה שתקבלו יעודד אתכם.

שור

השבוע הזה יפתח ברמת אנרגיה נמוכה שמעודדת חולשה, שיבושים ופיזור נפש ומתאימה יותר להתעסקות בפילוסופיה ובנושאים רוחניים, ופחות לטיפול בנושאים מעשיים. ככלל, נצלו את האינטואיציה שבמיטבה כעת, כמצפן שיסייע לכם לנווט את עצמכם היום. עדיף שתתחילו את היום בנושאים העיקריים והדחופים ואם תתעייפו תוכלו לדחות את מה שנותר להמשך השבוע.

 

 תאומים

השבוע נפתח כשהירח שמשייט בבית החברתי, מה שאומר שמצפה לכם יום נפלא ואנרגטי שמתאים ליצירת קשרים מכול הסוגים. רצוי שתרתמו היום את אנרגיות הכוכבים להשתתפות במפגשים שונים, מכיוון ששם מצפות לכם ההזדמנויות או שלפחות תוכלו לצור קשרים מועילים וגם לשמוע על חידושים מעניינים. עם זאת מומלץ שלפני שאתם ממשים את האופציות החברתיות, תסיימו קודם את כל המשימות החשובות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1