הורוסקופ יומי 13.04.2021 – יום שלישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

 

גדי

הירח לבית ההנאות, היצירתיות והרומנטיקה ישפר את מצב הרוח ביומיים הקרובים ויעורר אתכם לבלוט, בהפגנת עצמאות, בטחון עצמי וייחודיות ותוכלו בהחלט גם להשפיע יותר על הסובבים. נצלו את האנרגטיות הגוברת, התעוזה ומצב הרוח הנפלא שימלאו אתכם היום, לפגישת עסקים, לפעילות מעניינת, מאתגרת ויצירתית. כדאי לשים לב לנושא ההשקעות, מידע בנושא כלכלי עשוי להגיע ולעורר בכם צורך לעשות שינוי בתיק.

 

דלי

הפגנת שליטה עצמית וכושר איפוק חשובים מאוד ביומיים הקרובים מכיוון שנראה שאתם תהיו הרבה יותר רגישים ופחות רגועים, זאת בעקבות מעבר הירח לבית הרביעי והרגשי. בימים אלה יגבר הצורך בפרטיות וקרוב לוודאי שיהיה לכם נוח יותר באווירה ביתית וזה גם הזמן לטיפול בנושאים הקשורים למגורים או לבני המשפחה.

דגים

סקרנותכם ופתיחותכם לנושאים חדשים תגבר ביומיים הקרובים כתוצאה ממעבר הירח למזל שור ולבית התקשורת והחשיבה. מחשבות רבות ואולי אף רעיונות יצוצו ויעוררו בכם התרגשות, אולם סבלנותכם עלולה להיות ירודה כמו גם תגבר הנטייה להתפזר על מספר רב מדי של נושאים או שתחושו קושי להתמקד.

 

טלה

מעבר הירח לבית הכספים, עשוי להגביר ביומיים הקרובים את הנטייה לעסוק ולהתעניין בצד החומרי של החיים או שאתם עשויים להפגין יותר רכושנות או רגישות לרכושכם. מאחר שהתלהבותכם עשויה לסחוף אתכם גם לבזבוזים מיותרים, מומלץ שתפגינו יותר שליטה עצמית ומומלץ שתדחו בינתיים רכישות שאינן דחופות. עם זאת, אם תפגינו יותר ערנות, ייתכן שתזהו הזדמנות להרוויח קצת כסף מהצד.

שור

האווירה סביבכם תשתפר היום, אנשים יגיבו בצורה חיובית יותר להצעותיכם ודעותיכם וזה יעודד אתכם להמשיך לפעול במרץ לקידום תכניותיכם ואולי אף ליזום דברים נוספים. מעבר הירח למזלכם ימלא אתכם באנרגיות וזהו יום מוצלח לגילוי יוזמה ולהתחלות חדשות ובעיקר לקידום עניינכם במרץ בכול תחומי החיים.

 

 תאומים

היות והאנרגטיות שלכם תהייה נמוכה ביומיים הקרובים מומלץ שתתכננו את פעילויותיכם כך שהן לא תאמצנה אתכם יתר על המידה, אך  רצוי שתטפלו בדברים לפי סדר חשיבותם ודחיפותם ואת השאר תדחו למחר. למעשה, סביבה שקטה ורגועה תתאים לכם יותר היום וגם למיקום הירח בבית מצולות הנפש, שיכול לעודד גם פיזור נפש ופגיעות יתר. ייתכן שתתעייפו היום הרבה יותר מהר, תתקשו להתרכז, או שתגלו שדברים מסוימים מתמוססים, מתעכבים או סתם מאכזבים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1