הורוסקופ יומי 12.04.2021 – יום שני – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

 

גדי

השבועיים הקרובים מתקשרים עם ענייני הבית והמשפחה, ומתאימים למציאת פתרונות לבעיות הפנימיות בתוך המשפחה או בנושא המגורים. בעקבות מולד הירח תחושו אולי צורך להתרחב ולחדש, ואולי אף תחליטו על שיפוץ והרחבת הבית, החלפת דירה או אולי אפילו על הרחבת המשפחה. שימו- לב שגם התיאבון שלכם עשוי להיות מושפע ממיקום הירח ולגרום לשינויי בהרגלי האכילה, נטייה שתשפיע הן על המשקל והן על הרגשתכם.

 

דלי

תפיסת עולמכם ומערכות אמונה עשויות לעמוד במבחן בתקופה הקרובה. בעקבות מולד הירח תתמקדו במהלך השבועיים הקרובים בנושאים הקשורים לתקשורת, חשיבה, לימודים, נסיעות וניידות בכלל.  עניינים הקשורים למכונית יעלו על הפרק וזה גם הזמן לשנות ולהחליף מכשירים שונים, בעיקר את הקשורים לתקשורת ולניידות.  יש לכם כעת צורך לבטא את עצמכם ואת דעותיכם, אך ייתכן כי תאלצו לתמרן בין שני נושאים מרכזיים או לערוך שינויים.

דגים

זהו הזמן לשנות גישה כלכלית, לפתוח חשבון או חיסכון חדש בבנק או לקבל החלטה סופית לגבי קניית מוצר שהתלבטתם בקשר אליו לאחרונה. מולד הירח מראה שבשבועיים הקרובים יעסיקו אתכם נושאים כלכליים וכספיים, יתכן שתתלבטו לגבי קבלת החלטות בענייני לימודים, החלפה או קניית רכב, או אפילו נסיעה לחו"ל. יתכנו גם הזדמנויות כלכליות מעניינות, אך כדאי להיות זהירים, כיוון שלא חסרים גם מוקשים בדרך.

 

טלה

אתם מבורכים היום בעוצמה, כוח ובתבונה רבה וגם מושכים הרבה יותר תשומת לב. מולד הירח במזלכם יחזק בכם את האש הפנימית שידרבן אתכם לדחוף ולהזיז את העניינים קדימה במרץ רב. לרובכם זו עשויה להיות תקופה מבורכת יותר בהזדמנויות ואף אתם תהיו כעת נמרצים ובטוחים יותר בעצמכם והנחישות להשיג את מטרותיכם תגבר אף היא היום.

שור

מולד הירח מוצלח לביטוי רגשי ולעשיית מחווה נדיבה למישהו קרוב ואהוב ומבורך גם להתנדבות ומתן עזרה לאחרים. מכיוון שחלק מהדברים נסתרים כעת מהעין או מתרחשים מתחת לפני השטח, נראה שתצליחו למצוא להם פתרון אם רק תחקרו ותעמיקו קצת יותר. למרות שקשה לכם להיפתח ולשתף אחרים במצוקותיכם, רצוי שתתייעצו עם אדם שאתם סומכים על שיקול דעתו ועל יכולתו לשמור על העניין בסוד גמור.

 

 תאומים

מולד הירח ידרבן אתכם להביט קדימה ולצעוד כבר היום את הצעד הראשון אל העתיד. במהלך השבועיים הקרובים ייתכנו מספר הפתעות, בעיקר מצד חברים ואנשים עימם אתם נמצאים בקשר יומיומי, במקרים מסוימים ייתכן גם ניתוק קשר.  אמנם יתכנו כעת , הרבה אפשרויות חדשות, אולם ישנם גם חששות, ורצוי שתזדרזו בקבלת החלטה כיוון שזה הזמן לפעול. התמהמהות יתר עלולה למוסס את העניין ולאכזב אתכם בסופו של דבר.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1