הורוסקופ יומי 18.03.2021 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

 

גדי

ככלל זהו עוד יום חביב בו אתם די ידידותיים, יצירתיים ומלאי רעיונות היום ואם תהיו ערניים מספיק, יתכן שתזהו הזדמנויות לא שגרתיות. לפנויים ולפנויות שביניכם יהיה הרבה קל יותר לשבות את הלב ולהקסים את הצד השני וחבל שתחמיצו את ההזדמנות, או תישארו הערב לבדכם בבית. אולם לא מומלץ לתכנן או לקבוע מראש את תוכניותיכם לסוף השבוע, מכיוון שהאנרגיה המהנה הזאת כבר תתפוגג מחר.

 

דלי

גם היום יש לכם העדפה ברורה לבילוי ביתי ובחברת אנשים הקרובים ללבכם. תוכלו לנצל את הערב לבילוי באווירה ביתית ומשפחתית ונראה שכדאי שתנצלו את האנרגיה הזו כדי להתחיל לסיים את ההכנות לסוף השבוע שבפתח. לרומנטיקנים שבניכם מומלץ להפתיע את בני הזוג בהכנת ארוחה מיוחדת בעצמכם. מצב הרוח הרגיש הזה ישתנה בסוף השבוע שיש לו אפילו פוטנציאל להיות שונה ומעניין מהרגיל ולכן מומלץ שתתחילו לתכנן תכניות לא שגרתיות לבילוי.

דגים

עוד יום דינמי, עמוס במחשבות ובתקשורת ולמרות שחוסר השקט זה בהחלט יכול להיות גם יום מוצלח ללמידה, למציאת מידע, להעלאת רעיונות מעניינים וגם לפגישה או לשיחה חשובה בענייני עבודה. אולם תיתכן איזה הפרעה בקצב או ברצף הפעילות, או שמשהו כנראה לא יקרה כמתוכנן ונראה שתצטרכו לאלתר פתרונות היצירתיים. בכול מקרה שימרו היום על איפוק והימנעו מלהגיב בצורה ישירה מדי.

 

טלה

הירח שמשייט עדיין בבית הכספים שלכם, מעודד גם היום התעסקות בנושאים חומריים, וזה בהחלט עשוי להיות יום מאוד מוצלח לעסקים, להתייעצות בנושאים פיננסיים או לפגישה חשובה בענייני עבודה. כדאי לנצל את שעות הערב כדי לשוחח עם בני הזוג ולקבל החלטות משותפות בקשר לסדרי העדיפות להוצאת הכספים גם בהקשר לחג הפסח שמתקרב.

שור

הירח שעדיין במזלכם ממשיך למלא אתכם באנרגיה מחזקת. נצלו את האנרגיה הגבוהה יחסית היום כדי להמשיך לקדם את המטלות וההכנות לסוף השבוע והציעו את עזרתכם גם לחברים ולבני המשפחה. מכיוון שהירח במזלכם מאפשר לכם להיות במרכז ולזכות במרב החשיפה וזה עוד יום מצוין כדי לגוון ולטפח את חיי האהבה שלכם ואפילו לצאת לדייט ראשון.

 

 תאומים

האנרגיות הפיזיות שלכם ממשיכות לרדת ומאחר שתהיו פחות מרוכזים ותתעייפו מהר, מומלץ שלא תקבלו היום החלטות חשובות ולא תתכננו לעצמכם יותר מדי פעילויות, מכיוון שהן עלולות להשתנות וממילא לא יישאר לכם מספיק האנרגיה לממש את כולן. עם זאת, כדאי להכין תכניות לבילוי לסוף השבוע הקרוב, כדי שתוכלו לנצל טוב יותר את הירח שיאיר מחר במזלכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1