הורוסקופ יומי 15.04.2021 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

 

גדי

מעבר הירח לבית העבודה והבריאות, עשוי לעודד אתכם להשקיע היום יותר אנרגיה בניקיון ובסידור המגורים, אך מאחר שאתם נתפסים לדקויות, אתם עלולים לעצבן את הסובבים. נראה שעדיף שתשימו היום לב לבריאותכם, תנוחו יותר ותניחו את ענייני היומיום בצד, תפגינו יותר איפוק, אך גם נכונות לסייע לאחרים ובעיקר תמנעו מלבקר אחרים.

 

דלי

היום החגיגי הזה יהפוך לאנרגטי יותר בזכות מעבר הירח לבית ההנאות, היצירה, האהבה והילדים, מיקום מצוין להתחברות לצורכי ההנאה שלכם ולהחצנת אהבתכם ומתאים בהחלט ליום מהנה, משחרר, לפעילויות חברתיות או ליוזמה ספונטנית, משעשעת ויצירתית. לפנויים ולפנויות שבניכם תהיה הצלחה ניכרת בכיבוש לבבות.

דגים

המחויבויות המשפחתיות, עניינים אישיים ורגשיים או נושא המגורים, ידרשו מכם בימים הקרובים, להקדיש להם יותר תשומת-לב. על כן כדאי שתיקחו היום פסק זמן מטרדות היומיום ותנצלו את היום החגיגי הזה כדי לתפוס  קצת שלווה ומנוחה באווירה נעימה ואוהבת, או שתנצלו את מזג האוויר האביבי לפיקניק חגיגי בחוץ.

 

טלה

היום החגיגי הזו מצוין לפעילות משותפת עם אחים ואחיות, חברים או אפילו עם שכנים קרובים. מעבר הירח לבית התקשורת יגביר בימים הקרובים את הסקרנות, האנרגטיות ואת הצורך בתקשורת עם הסובבים. מומלץ שתהיו ספונטניים ותפרקו את עודפי האנרגיה בפעילות לא שגרתית כגון, טיולים, פעילות ספורטיבית, גיחות קצרות למקומות שונים, מפגשים עם אנשים מעניינים.

שור

מעבר הירח, לבית הכספים, עשוי ליצור בימים הקרובים, הזדהות רבה מדי עם הצד החומרני של החיים וזה יכול להתבטא בהתגברות הצורך לצאת למסע קניות ורכישות. לכן עדיף שתרחיקו את ארנקכם מטווח ידכם, כדי שלא תיסחפו בקניות ספונטניות. לעומת זאת לאוהבים ולפנויים ולפנויות שמחפשים קשר, אלו הם בהחלט ימים שמוצלחים להחצנת הצרכים הרגשיים ולהיכרויות חדשות.

 

 תאומים

מעבר הירח למזלכם ימלא אתכם היום ובסוף השבוע באנרגיה רבה ונמרצת, שתדרבן אתכם להיות אקטיביים מאוד וכדאי שתנצלו זאת היום הזה לפעילויות שונות ומגוונות ובעיקר ליוזמות חברתיות ורומנטיות. לפנויים ולפנויות שבניכם מומלץ בהחלט לנצל את הימים האלה לאירועים חברתיים ורצוי שתזמו יותר פגישות רומנטיות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1