הורוסקופ יומי 16.04.2021 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

 

גדי

סוף השבוע הזה מאופיין באנרגיה מעשית, אסרטיבית, אסתטית ויציבה, שמעודדת חריצות ואיפוק, אך לפעמים גם מעוררת בלבול, מצבי ביקורת והתחשבנות עם אחרים. נצלו היום את מעבר הירח לבית הבריאות והעבודה להתעסקות בשיפורים שונים בבית, לפינוי חפצים שאינם בשימוש כבר זמן רב וסתם תופסים מקום או ליציאה לסידורים בעיר. כדאי שתגלו רגישות גם לצרכים של אחרים ותושיטו להם יד לעזרה אם הם צריכים.

 

דלי

מיקום הירח בבית ההנאות, הילדים, התחביבים והרומנטיקה מביא לכם סוף שבוע מוצלח, לטיפוח חיי האהבה, להנאה מתחביבים ולחיזוק הקשר עם חברים או לחילופין עם ילדיכם. הרומנטיקנים שבניכם יוכלו ליהנות מערב מרגש בו תוכלו להפגין את הצד היצירתי ולרגש את בני הזוג. הנועזים שבניכם יכולים ללכת עם הדמיון, היצירתיות והתעוזה ולקחת את הערב הזה אפילו רחוק עוד יותר.

דגים

למרות שקשה לכם להודות בכך, אתם הרבה יותר פגיעים היום ומשתוקקים למילה חמה ומעודדת.  ייתכן שדברים מהעבר שטרם נסגרו ישובו היום להטריד אתכם, כדאי שתשמרו על שליטה עצמית כדי לא לתת לזה להתבטא בהתפרצות כעסים. למעשה תוכלו להצליח יותר אם תאמצו גישה צנועה, תוותרו קצת על האגו ותפגינו יותר רגישות לסובב. קרוב לוודאי שאף תרגישו טוב אם תהיה לכם הזדמנות לייעץ או להושיט למישהו עזרה כלשהי.

 

טלה

נצלו את סוף השבוע לפעילויות ספורטיביות ותרבותיות בעיקר בחברת ילדיכם, חברים קרובים ובני משפחה. כדאי שתכינו תוכנית מגוונת מראש, אך אל תתחייבו לשום תכנית. אתם עשויים היום לזעוף ואף לפלוט משהו פוגע. ייתכן שתחושו צורך לשנות, להחליף ולגוון, או צורך לשוחח, להחליף מידע או סתם לפטפט. בעיקר, תזדקקו למשהו שירגש אתכם, זאת כי אתם נוטים היום להשתעמם מהר מהשגרתי והנדוש. על כן נסו למצוא סיפוק בפעילויות חברתיות ותרבותיות, ארחו חברים לשיחות סלון, צאו לבילוי בעיר או לסרט.

שור

התחום החומרי יודגש אצלכם גם בסוף השבוע ואם לא תדעו לספקו נכון, הוא עשוי להיות מנותב להוצאת כספים לרכישות ולקניות שונות, במטרה לפצות את עצמכם על החסכים הנפשיים. מצד שני, אם אתם זקוקים לסיוע כספי, הרי שזהו יום מוצלח לכך והכתובת הראשונה לבדוק זאת היא בתוך המשפחה. גם שיחה עם חבר קרוב יכולה להביא לכם עצה טובה או רעיון מוצלח.

 

 תאומים

המשך שיוט הירח במזלכם ימלא אתכם בסוף השבוע באנרגיות טובות שיעודד אתכם להפגין חמימות, הבנה וסימפתיה לאנשים סביבכם. מומלץ שתנצלו בסוף השבוע את מיקום השמש שמתארח כעת בבית החברה, להשתתפות באירועים שונים ולהרחבת המעגל. למי שמחפש כרגע עבודה מומלץ לשתף בכך את חבריו, ייתכן שאחד מהם מכיר מישהו שצריך אתכם או ששמע על משרה פנויה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1