הורוסקופ יומי 17.04.2021 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

 

גדי

משהו טוב קורה לכם ביום העצמאות ובסוף השבוע: ונוס הרגשית עוברת למזל שור, הלב נפתח בהדרגה, ומפנה מקום לאהבה, ואכן, שהותה של ונוס בבית הרומנטיקה שלכם מאפשרת להתחבר מחדש לרגש המוכר והמסתורי, בתנאי שתצליחו להוריד את השריון הקשוח שלא ממש מאפשר.

 

דלי

מעברה של ונוס למזל שור כבר ביום העצמאות, מקום בו נמצא גם אורנוס שליט המזל שלכם, מאותת על הכיוון שבו הכוכבים ממליצים לבלות בו: הבית והמשפחה. זו יכולה גם להיות נסיעה למקום שבו אווירת בית והדגש הוא על הביחד המשפחתי, אבל כאמור מה שחשוב עכשיו הוא לשבור מחיצות, להרגיש בבית היכן שתהיו, עטופים בחום ובטחון, ולאפשר ללב לשמוח. ולהירגע, אתם זקוקים לזה כעת.

דגים

ונוס הרגשית עוברת כבר ביום העצמאות לבית התקשורת שלכם, וזה נראה כמו זמן מעולה להעניק בכיף את כל החום והאהבה שלכם לא רק במלים אלא גם בחיבוקים אותנטיים. זמן טוב למלים רכות במיוחד, לאנשים חמים שמצליחים לגעת בלבכם, ולכל מה ומי שמצליחים לעורר בכם אהבה, דגיגים. לשמחתכם, יש לא מעט כאלה.

 

טלה

הירח בתאומים מוצא אתכם עירניים תקשורתיים ומקסימים הן ביום העצמאות והן בסוף השבוע. זהו זמן מצוין לתקשורת שמחה ולהרבה אקשן. מוסיפה לכך גם ונוס שעוברת לבית ההנאות שלכם: הטלה מהיותו שייך ליסוד האש, פשוט אלוף בלטפל באש ובמנגל, אבל.. כדאי לא להגזים במתוקים.

שור

משהו טוף קורה לכם כבר ביום העצמאות עצמו: ונוס שליטת המזל שלכם עוברת למזל שלכם, ועוזרת לכם לפתוח את הלב בחג הזה, מה שאומר להפסיק לעשות חשבונות, ופשוט ליהנות ממה שיש – כאן ועכשיו. לגבי המנגל – מי שלא נותן לכם לעשות על האש פשוט לא מבין עד כמה השור טוב בזה.

 

 תאומים

גם כוכב מרס האסרטיבי וגם הירח שוהים בשלושת הימים האלה במזל שלכם, עם דגש מיוחד על המפלס האנרגטי הגבוה שלכם וכל המרץ והקסם שרק אפשר לגייס. אם אתם הם אלה שתגייסו אחרים למנגל המשפחתי או החברתי – הוא יהיה גדול ושמח מתמיד… זמן איכות נפלא לבילויים איכותיים שמזמן רציתם ולא יצא, ואפילו לתקשורת עם אנשים שלא שמעתם מהם תקופה ארוכה. דברו, והרבה!

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1