הורוסקופ יומי 18.04.2021 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

 

גדי

מעבר הירח לבית שקשור לזוגיות ולשיתופי הפעולה, יעודד אתכם להתגמש תוך הפגנת גישה דיפלומטית, מפויסת וסבלנית, מתוך  שאיפה ליצירת אווירה נעימה והרמונית סביבכם. לפנויים ולפנויות שביניכם יהיו השבוע הרבה יותר הזדמנויות למציאת קשר חדש ורצוי שתגבירו את השתתפותכם באירועים.

 

דלי

השבוע נפתח ביומיים שמוצלחים מאוד לקידומם של ענייני העבודה. מאחר שאתם מאוד מעשיים, תוכלו להשיג את כל היעדים שקבעתם לעצמכם ובמקביל, תוכלו גם להפגין חשיבה טובה ולהעלות רעיון מוצלח וחסכוני. אך חשוב שתשימו לב לפרטים הקטנים מבלי להגזים או להתפתות להיות ביקורתיים או  להגזים בפרפקציוניזם, בעיקר כשזה קשור ליחסים עם הסובבים.

דגים

התחלת השבוע מצוינת לחיזוק הקשרים הקיימים וגם לקשירת קשרים חדשים, מכל סוג ולכל מטרה. ביומיים הקרובים אתם תהפכו לאנרגטיים, נלהבים וזקוקים לחברת אנשים ונראה שגם המזל יעמוד לצדכם. מאחר שיהיה לכם קל יותר להשפיע היום על הסובבים הרי שזהו זמן מוצלח ליצירת קשרים וגם לקידום רעיונותיכם.

 

טלה

אתם פותחים את השבוע במצב רוח מופנם ורגיש, שנובע ממעבר הירח לבית שעוסק בענייני מגורים ומשפחה, מה שיכול להתבטא גם בשינויים תכופים במצב הרוח. ייתכן שנושאים שקשורים לבית ולמשפחה יתפסו חשיבות רבה ביומיים הקרובים ואם קיים איזה מתח ישן הוא עלול להתעורר, נסו לעקוף היום חילוקי דעות בלי לעורר סערות.

שור

אתם פותחים את השבוע באנרגיה מאוד נמרצת והגיונית וכדאי שתנצלו את יכולות החשיבה והביטוי שמשתפרים ללמידה, לשיחות חברתיות, להתייעצות ולהיכרות עם נושאים ואנשים חדשים. יום מצוין להסתכלות עמוקה יותר על החיים, רצוי שתפגינו יותר פתיחות ותקשיבו לדברי אחרים. כדאי גם שתפגינו יותר גמישות בתכנון סדר היום, מכיוון שיתכנו הפתעות, שינויים או נסיבות חיצוניות, לא צפויות.

 

 תאומים

השבוע נפתח במעבר הירח לבית הכספים, מה שיעורר בכם הזדהות עזה עם תשוקותיכם הצרכניות והחומרניות, אך תוכלו אולי תוכלו למצוא היום פתרונות יצירתיים, להגדלת הכנסותיכם. בכל אופן, יהיה לכם קל יותר היום לסגור עסקה חשובה, לסכם נושאים עם מעבידים ושותפים, לקבל העלאה, הלוואה או להרחיב את האשראי בבנק.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1