הורוסקופ יומי 19.04.2021 – יום שני – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

 

גדי

בארבעת השבועות הקרובים יהיו לכם יותר הזדמנויות להתבלט ובמקרים מסוימים אף להתפרסם בעקבות הצטרפות השמש היום למזל שור ולבית שמזוהה עם יצירתיות, הנאות החיים, רומנטיקה וילדים. תקופה זו מצוינת לשווק את עצמכם ואת רעיונותיכם, להתעסקות בפעילויות מהנות ויצירתיות, להרחבת המעגלים החברתיים ולהיכרויות חדשות. הבעיה העיקרית בתקופה זו היא הנטייה להסחף להגזים, מה שמעודד גם בעיות חוסר משמעת ואגו המנופח.

 

דלי

הצטרפות השמש היום למזל שור, יגביר בארבעת השבועות הקרובים את רגישותכם וימקד אתכם יותר בנושאים הקשורים למשפחה ולמגורים. תקופה זו מצוינת לעשיית שינויים ושיפורים במגורים או אפילו לחשוב על מעבר דירה. בתקופה זו יהיה לכם כייף לארח ולהכין ארוחות מיוחדות ויתכן שגם נושאים או אנשים מהעבר יחזרו ויופיעו בחייכם.

דגים

בעקבות הצטרפות השמש היום למזל שור ולבית החשיבה, הלמידה והתקשורת, תגבר סקרנותכם אך גם קצב ההתרחשויות ישתנה ויהפוך מהיר יותר אך יתכנו גם הפתעות או הפרעות בלתי שגרתיות בארבעת השבועות הקרובים. כדאי לנצל תקופה זו לקורסים ולהשתלמויות, שדרוג מכשירי תקשורת וגם לחיזוק הקשר ושיתוף הפעולה עם קרובי משפחה, שכנים, חברים ושותפים לעבודה, לפחות ברמת התקשורת היומיומית. הבעיה שבתקופה זו אתם עלולים להיות גם יותר מדי אימפולסיביים או חסרי סבלנות לזולת.

 

טלה

השמש שתצטרף היום למזל שור ותכנס לבית שקשור לצד החומרי של החיים, כמו ענייני פרנסה, קניות ומחזור הכספים הכללי. לכן בשבועות הקרובים אתם תשאפו לחזק את הבסיס הכלכלי, אולם זה גם יכול לעודד נהנתנות, חומרנות ועקשנות ולעורר עימותים ומאבקי כוח עם בני הזוג, פרטנרים לעבודה או בשטחי חיים אחרים הקשורים לכספים ולדרך ניהולם. מצד שני, אם פעלתם לאחרונה נכון, אתם עשויים לזכות בזמן הקרוב לתוספת משמעותית בשכרכם. בכול מקרה חשוב שתהיו מאופקים יותר ולא תיסחפו בבזבזנות יתר במהלך השבועות הקרובים.

שור

טעינת המצברים שהחלה לפני כחודש, הסתיימה ועכשיו הגיע הזמן לשנס מותנים ולהתחיל לפעול ולממש את תכניותיכם לשנה הקרובה. השמש שתעבור היום למזלכם, תזרים בכם בארבעת השבועות הקרובים, אנרגיה רבה ומחזקת שתעזור לכם לחזור לביטחונכם העצמי,  להיות מודעים יותר לצרכים שלכם וליזום יותר. אולם אם תהיו אנוכיים מדי, הדבר יקשה עליכם לראות את צרכי הסובבים ואז תתקשו לעבוד עימם בהרמוניה.

 

 תאומים

בשבועות הקרובים אתם עלולים לחוש אכזבה מאי קבלת תשומת לב מספקת, או אפילו מחמאות, שלדעתכם מגיעות לכם על פועלכם ורעיונותיכם. השמש שתעבור היום למזל שור ולבית תעצומות הנפש, תגרום לכם לירידה אנרגטית שתגביר את הרגישות, אך גם תעודד אתכם להתחבר, בארבעת השבועות הקרובים אל הצד הפחות מודע שלכם ואולי תעזור לכם לנסות להבין את השפעותיו על חייכם. מיקום השמש מתקשר לפעמים לאויבים נסתרים ולפעילות שמתרחשת מאחורי גבכם ולכן רצוי להיות ערניים, חשדניים ובעיקר לסנן את המידע שאתם מספקים לאחרים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1