הורוסקופ יומי 21.04.2021 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

 

גדי

יום מצוין ליצירת ולהעמקת קשרים אישיים ורגשיים. התחושות שמתחדדות אצלכם היום עשויות להגביר את הרגישות האינטואיטיבית ואת יכולת שלכם להבחין בפרטים הסמויים מהעין. שיחה עם חבר עשויה לעורר בכם רעיון מעניין, אך מומלץ שאתם תשמרו על סודיות ולא תמהרו לחלוק עם אחרים את כל מה שאתם יודעים.

 

דלי

מיקום הכוכבים יעודד אתכם היום להתגמש ולהתפשר ובעיקר למצוא את שביל הזהב בין הרגש להגיון. הירח שמשייט בבית הזוגיות יוצר היום אנרגיה של שיתוף ואחווה שמעודדת גמישות, משפרת את כושר המשא ומתן שלכם ומאפשרת שיפור היחסים עם הסובבים או אפילו יצירת קשרים חדשים. ייתכן שבני הזוג זקוקים כעת לתמיכתכם ולעזרתכם וזה בדיוק הזמן, לשים בצד את הצרכים האישיים שלכם ולפעול למענם.

דגים

לכאורה זהו יום שנראה די סתמי ושגרתי, אולם מסתבר שישנם גם כול מיני התרחשויות, אלא שהם קורות בשקט ומאחורי הקלעים. לכן גלו יותר ערנות ואל תתנו לשגרה להרדים את החושים שלכם. שיוט הירח בבית העבודה מעודד אתכם בדרך כלל להיות אחראים, מעשיים, מסודרים ודייקניים יותר. בכול מקרה זה יום מצוין גם כדי להתחיל בדיאטה, ולו רק במטרה להשיל את עודפי המשקל שנוספו לכם במהלך החגים.

 

טלה

זה אחד הימים האנרגטיים והמוצלחים החודש שממלא אתכם בקסם אישי כובש וגורם לכם למשוך המון תשומת לב בכול מקום בו תמצאו. יום מוצלח מאוד להתחלת חוג, תחביב או בפרויקט יצירתי. ייתכן אף שאלת המזל תביא לכם היום מזל בהגרלות. לאוהבים שבניכם ייתכן לילה סוער שמתאים מאוד למימוש פנטזיות. עם זאת מומלץ שלא תתנו דרור למאווייכם החומריים, כמו בזבוז כספים או בהשקעות עתירות סיכונים.

שור

אתם לא במיטבכם, העולם הרגשי שלכם מודגש מאוד היום ולכן ייתכן שתתקשו לבטא את עצמכם ברהיטות ותיווצר איזו אי הבנה עם אדם קרוב. בכול מקרה, עדיף שתיקחו הכול בקלילות, וכלל אין צורך להתרגש או להתעצבן, גם אם הדברים אינם קורים בסדר שתכננתם. עם זאת זהו יום נהדר לאירוח ביתי, או למפגש אינטימי עם מישהו או מישהי שמזמן לא פגשתם.

 

 תאומים

זה נראה כמו יום אקטיבי לחלוטין, עמוס בתקשורת ומתאים לפגישות. הירח המשייט בבית התקשורת מסייע ללמידה, אך גם מגביר את חוסר השקט בכם ויכול לעודד תגובות אימפולסיביות או לעורר בכם רעיונות לא שגרתיים. עם זאת מאחר שהתקשורת שלכם עם הסביבה תהיה רגשית היום, תיתכן נטייה לייחס משמעות עמוקה לשיחה מסוימת היום. עדיף שתנסו להיות יותר אובייקטיביים ותבחנו את הנושאים שמעסיקים אתכם מזוויות נוספות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1