הורוסקופ יומי 22.04.2021 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

גדי

הגודש הרגשי שליווה אתכם בימים האחרונים יתפזר משעות אחר הצהרים עם מעבר הירח ממזל אריה למזל בתולה, מה שישפר את מצב הרוח שלכם וימלא אתכם באנרגיה אופטימית וברצון לשבור את השגרה. כדאי שתפגינו יותר ספונטניות, תנצלו הזדמנות לצאת לנסיעה ארוכה, או שתבררו על איזו פעילות תרבותית מעניינת או טיול חווייתי לסוף השבוע.

 

דלי

העוצמות הרגשיות שבכם, ילכו ותחזקו משעות אחר הצהרים בעקבות מעבר הירח לבית התשוקות. על כן מומלץ שתנצלו את המשך היום ליצירת קשרים אישיים או עסקיים חדשים ואת הלילה לחיזור ולכיבוש לבבות. במקביל, המשיכו בשמירה על האווירה הטובה סביבכם ותמנעו ממאבקי כוח.

דגים

יום שנראה בהתחלה שגרתי וגם קצת עמוס מהרגיל, אלא שמעבר הירח בשעות אחר הצהרים לבית הזוגיות ישנה את האווירה ויגביר את הנכונות שלכם להתגמש, להתרכך וגם את החשק שלכם לאהבה ולבילוי בשניים. נצלו את סוף השבוע שבפתח כדי לתכנן תוכניות שיעוררו את חיי האהבה שלכם, לפחות הביאו איזו תשורה יפה לבני הזוג או הפתיעו אותם באיזו פעילות לא שגרתית.

 

טלה

יום הפכפך שמתחיל בהמון אנרגיה מתלהבת אולם מצב הרוח הקליל של שעות הבוקר, ילך ויהפוך משעות אחר הצהרים לרציני יותר, זאת בעקבות מעבר הירח מבית ההנאות לבית העבודה והבריאות, מה שיכול להשפיע גם על תוכניות שהכנתם לבילוי הערב. בכול מקרה, כדאי שבימים הקרובים תיקחו הכול בקלות ותשמרו על האווירה הטובה סביבכם. תסתכלו על הדברים בצורה רחבה ומקיפה יותר, עם זאת ייתכן תתקשו להבחין בין העיקר לטפל ותתקעו בפרטים הקטנים והשוליים.

שור

הרגישות שאפיינה את הימים האחרונים תתפוגג משעות אחר הצהרים ומצב הרוח שלכם ילך וישתפר ואתם תתמלאו בהדרגה באנרגיה מהירה, בהירה, חברותית וזורמת, שתלווה אתכם גם בסוף השבוע. מעבר הירח לבית ההנאות והאהבה יגביר את הצורך בריגושים, אולי גם לתשומת לב וגם את החשק לצאת ולבלות והערב הזה בהחלט עשוי להיות נפלא למפגש חברתי או לפעילות רומנטית מרגשת.

 

 תאומים

אתם תוכלו להפגין גם הבוקר מרץ בלתי נדלה לצד חשיבה יצירתית וכושר ביטוי שנון, הדבר יסייע לכם לפעול בזריזות וליצור שיתוף פעולה בלי מאמץ רב. אולם מעבר הירח לקראת שעות אחר הצהרים למזל בתולה, יגרום לכם כנראה לבלות בחברת האנשים הקרובים לכם או להישאר בבית ולצפות בתוכניות בטלוויזיה או לבקר חברים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1