הורוסקופ יומי 23.04.2021 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

גדי

מעברו של מרס הדינמי ולפעמים גם אגרסיבי לבית הזוגיות והשותפויות, יכול להגביר את המתחים בקשרים הקרובים בשבעת השבועות הקרובים ועלולים להתפתח חיכוכים ועימותים עם בני הזוג, שותפים ואנשים קרובים, בבית או בעבודה, בעיקר בגלל אגו מנופח של אחד הצדדים וקושי להתפשר. עדיף שתפגינו מעכשיו יותר גמישות וסלחנות, מכיוון שדברים עליהם הבלגתם בעבר עלולים למלא אתכם כעת בכעס רב. לעומת זאת לביישניים מבניכם ולאלה שאינם בקשר זוגי כרגע, מרס בבית הזוגיות יעודד אתכם להעז וליזום יותר.

 

דלי

בעקבות מעבר מרס לבית העבודה והבריאות, אתם עשויים בשבעת השבועות הקרובים, להפוך לביקורתיים, קפדניים ובררניים יותר, אך זה גם  עשוי לדרבן אתכם, להשקיע מרץ רב יותר בעבודה ולחפש דרכים לשפר, לחסוך ולייעל. ייתכן שהקפדה יתרה על פרטים, תעודד מצבי ביקורת וחיכוכים עם אנשים, בעיקר עם אלה שיש בניכם קשר בענייני עבודה. לכן אתם עשויים להתקשות בעבודת צוות. מאחר שכוכב מרס, יכול להיות גם אגרסיבי, רצוי שתגבירו את זהירותכם בתקופה זו, מכיוון שזלזול או סטייה מנוהלי הבטיחות, יכולים להסתיים לפעמים גם בפגיעות גוף.

דגים

בעקבות מעבר מרס הדינמי לסרטן, מצב הרוח ילך וישתפר בשבעת השבועות הקרובים והדבר יעודד אתכם להיות חברותיים ולצאת לבלות וליהנות יותר. הביטחון העצמי שמתחזק בתקופה זו ישפר את היכולת שלכם לייצג את עצמכם ואת עמדותיכם ויעורר בכם גם את יצר התחרותיות והצורך להגיע למקום הראשון בכל מה שאתם עושים כרגע לכן, זו תקופה מעולה והישגית בספורט. הפופולריות שגוברת תעניק לפנויים ולפנויות יותר הזדמנויות לחיזורים ולהיכרויות חדשות. אולם, תקופה זו יכולה להתאפיין גם בחוסר משמעת ומדי פעם אתם עשויים להפגין מרדנות ולחוש קושי לקבל מרות.

 

טלה

כניסת מרס שליטכם האסטרולוגי למזל סרטן, מציינת עבורכם תקופה בת כשבעה שבועות בה נושא המגורים ועניינים משפחתיים יהיו יותר חשובים ודומיננטיים בחייכם. זה הזמן להשקיע בשיפוץ ובהרחבת המגורים או להחליפם. אצל חלק מכם תיתכן החרפת יחסים עם מישהו מבני המשפחה, בעיקר אם היחסים עמו היו מעורערים עוד מקודם. היו ישירים וגלויים, בעיקר בכל הקשור לרגשותיכם, אולם עדיף שתימנעו בעיסוק אובססיבי בנושאים טעונים ורגישים.

שור

מעברו של מרס לבית החשיבה והתקשורת שבמזל סרטן ישפיע על דרך חשיבתכם ועל התקשורת שלכם עם הסביבה ויגביר את הצורך ביצירת קשרים חדשים. הסקרנות הגוברת עשויה לדרבן אתכם בשבעת השבועות הקרובים להיפתח לנושאים חדשים ולתור אחר ריגושים וענין. זאת תקופה מוצלחת ללימודים, אך הצורך בשינויי עשוי להגביר את חוסר השקט או את הנטייה להתפזר על פני יותר מדי נושאים וכיוונים בו זמנית.

 

 תאומים

מעבר כוכב מרס הנמרץ לסרטן, עשוי לעודד את הצד החומרי שבכם ולדרבן אתכם בשבעת השבועות הקרובים לחפש דרכים חדשות שיגבירו את הרווחיות שלכם. מצד שני יתכן שהוצאותיכם יגברו, בעיקר בגלל הצורך שלכם לקנות ולרכוש דברים שונים, לפעמים, מבלי לעשות הרבה חשבון למצבכם הפיננסי. עדיף שתנסו להפגין בתקופה זו יותר איפוק ותתעלו את האנרגיה הזו לשיפור התחרותיות ולמציאת דרכים הגיוניות לאיזון התקציב ולהגברת החיסכון.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1