הורוסקופ יומי 24.04.2021 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

גדי

שבת נהדרת לחשיבה פילוסופית ולתכנון תכניות לזמן הקרוב והרחוק. זהו גם יום נפלא, אופטימי ולפעמים אפילו מרגש וכדאי שתנצלו את האנרגיות המבורכות כדי לצאת מהבית למרחבים, לטבע, לים או שתיסעו לחבר שגר במקום קסום מחוץ לעיר. הצד הרעיונאי-פילוסופי שבכם, מאפשר לכם לראות ולהבין היום את הדברים בצורה בהירה ורחבה יותר ושיחות ומידע חדש, עשויים לעורר בכם רעיונות מקוריים. אולם מעבר הירח בשעות הערב לבית הקריירה והתדמית, מה שידרוש מכם להפגין בימים הקרובים יותר איפוק ושליטה עצמית שנובעים גם מהצורך לעשות איזו הפרדה בין ההיגיון לרגשות.

 

דלי

קל לרגש ולפתות אתכם היום, גם אם מדובר בכל מיני מציאות, מבצעים, או בשכיות חמדה, ואם אתם חסים על חשבון הבנק שלכם, עדיף שלא תסתובבו במקומות שכאלה עד לשעות הערב. מעבר הירח בשעות הערב למזל מאזניים, שם מצוי בית הרחבת האופקים שלכם, ישנה את מצב הרוח הרגשני לקליל ואופטימי יותר ויעורר את הצורך בפעילות מעניינת ולא שגרתית.

דגים

המשיכו לשמור על האווירה הנינוחה ועל המומנטום באהבה השבת. אתם עשויים להתעורר הבוקר מלאים באנרגיות טובות ועם שיר אהבה בלב וזהו בהחלט בוקר אופטימי שמתאים למפגשים מגוונים ולפעילויות קלילות ומשובבות נפש עם בני הזוג, החברים הקרובים או עם בני המשפחה. זהו גם יום מצוין לשיחה אישית רגועה ולא יזיק אם תוסיפו לה מעט הומור. אולם מעבר הירח בשעות הערב למזל מאזניים, עשוי לעורר סוגיות רגשיות ופיננסיות אולם יתאים גם לבילוי מוצאי שבת  לוהט, סקסי ומרגש.

 

טלה

בשל מיקום הירח, אתם נוטים להיות גם היום פרקטיים ופרפקציוניסטים מהרגיל ותיתכן נטייה להוציא את מרבית האנרגיה שלכם על ענייני אסתטיקה, סדר וניקיון. הירח שמשייט בבית העבודה והבריאות יכול להביא גם למצבי ביקורת והתחשבנות עם אחרים, אך עדיף שתעמידו את עצמכם לשרות הסובבים ותושיטו למי שזקוק לעזרה יד בשמחה. בשעות הערב ישתפר מצב הרוח ואתם תהפכו לחברותיים ואפילו לרומנטיים יותר.

שור

שיוט הירח בבית ההנאות משפר את מצב הרוח שלכם ואת רמת האנרגיה, מגביר גם את היצירתיות והעזה ואתם עשויים לקבל הצעות דיי מעניינות לבילוי. רצוי שתיקחו השבת פסק-זמן מהשגרה ומהדאגה היומיומית ותנצלו את האנרגיות המבורכות של הכוכבים כדי לצאת לבלות עם חברים, או כדי לחזר בצורה מקורית ולאהוב כאילו אין מחר. אולם מעבר הירח בשעות הערב לבית העבודה והבריאות, ישנה את מצב הרוח למעשי ואפילו לביקורתי יותר, וייתכן שהחשק החברתי מהבוקר יתפוגג לו.

 

 תאומים

שיוט הירח בבית המשפחה מצוין להתכנסות משפחתית ולמפגשים עם חברים קרובים, יתכן שאף הדור הצעיר במשפחה, עשוי להיות היום הרבה יותר קולני וחסר מנוחה, מה שבוודאי ידרוש מכם להפגין הרבה יותר יצירתיות ולתת לו את תשומת הלב שהוא זקוק. אתם תחושו נוח יותר באווירה ביתית או משפחתית חמימה ומפרגנת וזוהי הזדמנות מצוינת להציג את כישורי האירוח הביתי ולשתף את בני המשפחה וגם את החברים ביצירתיות שלכם בהכנת תבשילים טעימים ומיוחדים.. אולם מעבר הירח בשעות הערב למזל מאזניים, מצוין לפעילויות חברתיות, או לערב רומנטי מיוחד ויצירתי, ובכול מקרה זה לא הזמן להישאר לבדכם בבית.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1