הורוסקופ יומי 27.04.2021 – יום שלישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

גדי

הירח המלא שיאיר הלילה את הבית שקשור לחברים, קשרים עם חברות גדולות והשאיפות לעתיד, מציין שבשבועיים הקרובים אתם עשויים להשפיע על רבים או  לזכות בפופולריות רבה. בשבועיים אלה רצוי ליזום יותר פגישות עם נציגי חברות אחרות, להיפתח, למעגלים חברתיים חדשים ואל תוותרו על מפגשים חברתיים או מקצועיים. מאידך, יתכנו גם בתקופה זו גם הפתעות ומצבים שקשה לצפות אותם מראש ואפילו צינון קשר חברתי מסוים. לפנויי והפנויות שביניכם זו עשויה להיות תקופה מצוינת להיכרויות רומנטיות.

 

דלי

בעקבות הירח המלא שיאיר הלילה את בית הקריירה והתדמית הציבורית, נראה, שענייני עבודה וקריירה יהפכו מרכזיים יותר בשבועיים הקרובים. אתם תוכלו להשפיע יותר ולקדם את האינטרסים הקרייריסטים שלכם, אם כי תצטרכו גם  יותר תמיכה, מבני המשפחה, או מבני הזוג. גם ענייני מגורים עשויים לעלות על הפרק ותיתכן אולי מחשבה על הרחבת המשפחה, אך מה שאולי הכי חשוב, שלמרות הנחישות הגוברת רצוי להפגין רגישות גם לסובבים ולהימנע מחיכוכים בעבודה, בעיקר עם בעלי התפקידים הבכירים.

דגים

הירח המלא שיאיר הלילה את הבית שקשור לתפיסות עולם ולהרחבת אופקים, מציין שהשבועיים הקרובים הם הזמן להיפתח לרעיונות חדשים ולהסתכל אל עבר העתיד ולחשוב על התפתחותכם, דרך לימודי המשך, קורסים או נסיעה לחו"ל. הדמיון שלכם יהיה פורה יותר בשבועיים אלה ואתם עשויים להעלות רעיונות מעניינים, או ליהנות משיחות וממפגשים אינטלקטואלים, אך יתכן שיגבר בכם הצורך לעשות איזה שינוי כיוון או להתנסות בחוויה הרפתקנית.

 

טלה

הירח המלא שיאיר הלילה את הבית שקשור לשליטה, לרגשות, לרכוש ופיננסים יגביר בשבועיים הקרובים את הפעילות בתחומים אלה. תקופה זו מתאימה לבדיקת המצב, להתייעצויות עם מומחים פיננסיים ולמימוש רווחים. זה הזמן לקבוע נהלים וסדרי עדיפות לשימוש בכספים, אולם יתכנו גם קונפליקטים, בעיקר עם בני הזוג, או השותפים העסקיים, בגלל הצורך של אחד הצדדים לשלוט על התחום הכספי ובזכות לומר את המילה האחרונה. הירח המלא שמאיר היום את בית התשוקות שלכם, עשוי לעודד אתכם להשתחרר מהעכבות ולהחצין יותר את הרגשות בחושניות כובשת.

שור

הירח המלא שיאיר הלילה את הציר הקשור ליחסים ולזוגיות עשוי לחדד בשבועיים הקרובים את הניגוד שבין הצרכים המשותפים, מול הצרכים האישיים של כל אחד מבני הזוג. בתקופה זו אתם עשויים לחוש בעוצמה רגשית מוגברת וגם בצורך, בעיקר כשמדובר בפנויים ובפנויות, להתחייב בקשר קיים או למצוא קשר מחייב יותר. בכול מקרה עדיף שתפעלו כעת בדיפלומטית, זה בהחלט יסייע לכם לקדם את מטרותיכם ובעיקר בתחום הזוגיות ובעבודה.

 

 תאומים

הירח המלא יאיר הלילה את הציר הקשור לעבודה, בריאות, עזרה לזולת ואויבים נסתרים. לכן, בשבועיים הקרובים כדאי לעשות בדיקה כללית תקופתית, להתייעץ עם תזונאית, להירשם לחדר הכושר ולא יזיק לבדוק האם אין מישהו שפועל נגדיכם מאחורי הקלעים. כמו כן, גובר הצורך להתמקד ולהקדיש יותר לפרויקטים בעבודה ולצורך להקפיד לעשותם בצורה יסודית ומושלמת עד כמה שאפשר. הכי חשוב שתפגינו בתקופה זו יותר רגישות לסובבים ובמקום דברי ביקורת, תייעצו ותקדישו קצת מזמנכם גם למטרות אלטרואיסטיות ולעזרה לאחרים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1