הורוסקופ יומי 28.04.2021 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

גדי

אתם זריזי מחשבה גם הבוקר, מגלים יצירתיות וקל לכם יותר להשפיע על הסובב, לכן אנשי המכירות והשיווק שביניכם יזכו להצלחה רבה עד לשעות אחר הצהרים. מעבר הירח בשעות הערב לבית מצולות הנפש עשויה להשפיע על מצב הרוח ועל רמת האנרגיה הפיזית וכדאי שלא תתכנו מראש את תכניותיכם להערב, שמא תהיו עייפים מדי כדי להוציאם לפועל.

 

דלי

אמנם, מצב הרוח קצת נוקשה בתחילת היום, אך זהו יום בהחלט מוצלח מאוד לקידום ענייני הקריירה וגם למציאת עבודה. כדאי שתנצלו היום את מיקום הירח בבית הקריירה והתדמית הציבורית, כדי לבלוט בלקיחת יותר אחריות, בהפגנת רצינות, דייקנות וכריזמה. מעבר הירח בשעות הערב מבית הקריירה לבית החברים, יגרום להמשך היום להיות בעל קצב שונה ודינמי שמתאים יותר לפעילות שונה ומעניינת. מומלץ שתנצלו זאת למפגש חברים ספונטני, או ליציאה לפעילות מבדרת כלשהי.

דגים

הירח שמשייט בקשת הבוקר מרחיב את זווית הראיה, מעודד אופטימיות, יצירתיות ותפיסה מהירה, מה שעשוי לעודד רעיונות ולעזור לכם בקליטת חומר חדש, בהשגת מידע עדכני ובתכנון תכניותיכם. מעבר הירח בשעות הערב לבית הקריירה שבמזל קשת יגביר את הלחץ שמופעל עליכם או יגרום לכם להפוך נוקשים מהרגיל, מה שבהחלט לא יעשה לכם את החיים קלים הערב.

 

טלה

ההתעסקות האינטנסיבית בענייני כספים ורגשות תתחלף בשעות הערב בסקרנות, צורך בהחלפת דעות, או היכרויות מעניינות עם אנשים ונושאים מעניינים. בעקבות מעבר הירח בסביבות 18:45, לבית השקפת העולם, הרחבת האופקים וההרפתקאות הצורך שלכם בחופש ועצמאות יתעצם ואתם תחושו צורך בריגושים ויתכן שאולי תתקשו בימים הקרובים להסתדר עם הגבלות או לקבל מרות. מצד שני, הדבר ישפר בימים הקרובים גם את כושר הקליטה ועיבוד הנתונים, זווית הראייה תתרחב ואתם עשויים להעלות רעיונות יצירתיים.

שור

התחום הרומנטי ממשיך להיות מודגש ומומלץ שתמשיכו להיות גמישים וסלחניים ופחות עקשניים ואגואיסטים גם היום. מומלץ גם שתנצלו את מיקום הירח כדי להתפייס או כדי להגיע להסכמות עם האחרים ובעיקר עם בני הזוג. מעבר הירח בשעות הערב לבית התשוקות וההשקעות יגביר את הפעילות ההורמונלית שתעצים את המיניות.

 

 תאומים

שיוט הירח בבית העבודה והבריאות, מביא לכם לכאורה עוד יום של עבודה ושגרה, אולם מעבר הירח בשעות הערב, לבית הזוגיות יעניק לכם, יומיים ומחצה נפלאים לאהבה וכדאי שתנצלו זאת לתכנון סוף שבוע מגוון בפעילות משותפות עם בני הזוג. אמנם מעבר הירח הרגיש למזל קשת יעודד אתכם להתפשר, אך  יכול גם יכול להגביר את ההססנות ולגרום לכם להתקשות אפילו בקבלת החלטה פשוטה כגון: מה בעצם מתחשק לכם לעשות הערב, או עם מי?

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1