הורוסקופ יומי 29.04.2021 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

גדי

אתם עשויים להיות מופנמים מהרגיל ביומיים הקרובים, בעקבות שיוט הירח בבית תעצומות הנפש, שעשוי להגביר בכם את הרגישות או את תחושת הבלבול ואף לגרום לשיבושים שונים בתכניותיכם. לכן, ביום שכזה, רצוי שלא תעמיסו יותר מדי על עצמכם, תעבדו בצורה מסודרת ותתחילו במה שדחוף תחילה. מוטב שתבלו את ערב ל"ג בעומר בחברת חברים קרובים ומפרגנים.

 

דלי

מצב הרוח שלכם ממשיך להיות ידידותי מהרגיל ויהיה לכם קל יותר להפגין ספונטניות ולתקשר עם הסובב. מומלץ שתנצלו את חגיגת ל"ג בעומר לפעילויות שילכדו ויגבשו את הגרעין החברתי שלכם.

דגים

אתם נחושים ורציניים יותר היום, ועל סדר היום עומד בעיקר קידום האינטרסים הקרייריסטים שלכם.  למרות העומס בעבודה, מלאו הערב את המחויבויות שלכם לקרובים לכם וצאו עם הילדים או בני הזוג לחגוג את ל"ג בעומר. עם זאת כדאי שתיזהרו שהצורך שלכם להוכיח את יכולת הביצוע שלכם, לא יגרום לכם להתעמת עם הסובבים במהלך ההכנות לל"ג בעומר.

 

טלה

זהו יום מצוין והישגי בכל הקשור ללימודים וליצירת קשרים עם גורמים ממקומות רחוקים. ייתכנו מפגשים מעניינים עם אנשים, בעיקר בני המין השני, העשויים לתרום רבות לשינוי ועיצוב תפיסת עולמכם.  שעות הערב עשויות להתאים לנסיעות למקום מרוחק, אולי לשפת הים, שם תוכלו לחגוג את ל"ג בעומר עם בני הזוג וחברים נוספים.

שור

אתם עלולים למצוא את עצמכם פועלים היום באופן אובססיבי או להגיב באופן קיצוני מהרגיל. עליכם להיזהר שלא להרוס דברים שנבנו בעמל רב, בבית או בעבודה, בעיקר את אלה הקשורים במערכות יחסים.  נראה כי גם נושאים כלכליים עשויים לתפוס היום מקום נכבד ולהביא לכם ברכה רבה, בעיקר אם לא תמהרו לקבל את ההחלטה הראשונה שעולה בראשכם. מומלץ להציץ, לרחרח ולבדוק קודם מה קורה מתחת לפני השטח. עם זאת, נראה שמצפה לכם לילה חם וסוחף. אווירת ל"ג בעומר עשויה לגרום "להדלקות" הדדית עם מישהו או מישהי מהמשתתפים בחגיגה הלילה.

 

 תאומים

ענייני זוגיות ומערכות יחסים עולים היום שוב על הפרק ובהחלט כדאי להשקיע יותר תשומת לב לקשר הזוגי שלכם.  אם קיימות בעיות הקשורות לזוגיות הן עלולות להחריף כעת ועליכם לזכור כי הפגנת סלחנות וגמישות לא תתפרש כחולשה מצדכם. נסו להבהיר את עמדותיכם בנחת ובאורך רוח והשקיעו בהופעתכם שתהיה ייצוגית ונאה. מומלץ שתנצלו את האווירה החמה סביב המדורה כדי להצית את האש גם בליבם של בני הזוג הלילה. לגבי הפנויים והפנויות שבניכם, יש לכם הלילה סיכוי טוב למצוא אהבה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1