הורוסקופ יומי 30.04.2021 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

גדי

אמנם, סוף השבוע יחל כשאתם חשים תשושים ורגישים, אך בסביבות השעה 19:15 המצב יחל להשתנות לטובה, וזאת בעקבות מעבר הירח למזלכם. על כן, הניחו לעצמכם לקום מאוחר יותר ואל תתאמצו מדי במהלך היום. אם אתם חייבים אזי רכזו את הפעילויות העיקריות לשעות הבוקר הקרירים והרבו במנוחה עד הערב.

 

דלי

אמנם יום שישי יפתח במצב רוח ידידותי שיתאים למפגש חברים קצר אחר הצהרים. אולם בשעות הערב ישתנה מצב הרוח ויהפוך למופנם, קצת מבולבל ומאוד רגיש ולכן החשק לצאת מהבית עלול להתפוגג. על כן, אל תכינו תכניות מראש ואל תתחייבו לפני אף אחד, פעלו ספונטנית לפי איך שמתחשק לכם ובעיקר הימנעו משתיית אלכוהול, אם אתם צריכים לנהוג הלילה.

דגים

יתכן שאתם נדרשים היום בעבודה, או שנושאים חשובים ידרשו את התייחסותכם הבוקר או שתצטרכו להקדיש חלק מזמנכם לטיפול במגורים ובמחויבויות המשפחתיות. כל זאת ישתנה משעה 19:15 בעקבות מעבר הירח לבית החברים והאירועים, ונראה שמצפה לכם סוף שבוע מעניין ולא שגרתי ולא מן הנמנע שתתקלו גם באירועים מפתיעים ולא צפויים., לרוב גם חיוביים.

 

טלה

מצב הרוח האופטימי והצורך בפעילויות מעניינות וריגושים יחלשו בשעות הערב, אולי בגלל שהוצאתם מרץ רב במהלך היום בשיחות רבות והתרוצצויות ובעיקר בגלל שהירח יעבור לבית הקריירה. מעבר זה, יחזק את ביטחונכם העצמי ויעודד אתכם לקחת יותר אחריות או לצאת ביוזמה כלשהי. תוכלו לנצל את סוף השבוע להתייעצויות עם אנשים שונים בנוגע לעתידכם, ייתכנו הצעות מעניינות למי שמחפש כעת שינוי מקום עבודה או שינוי בחיים.

שור

הלחץ הרגשי ילך ויתפוגג בשעות הערב ואתם תתמלאו בהדרגה במצב רוח קליל והרפתקני, שנהדר ליציאה ספונטנית לבילוי מחוץ לעיר . לכן גם אם טרם קבעתם תכניות לבילוי, כדאי שבכל מקרה תכינו את המכונית היום. מעבר הירח לבית האמונה, פילוסופיית החיים והרחבת האופקים, מוצלח גם למפגש רומנטי במיקום לא שגרתי, או ליציאה בשניים למופע בידורי.

 

 תאומים

הירח שהתארח ביומיים האחרונים בבית הזוגיות ימשיך בשעות הערב לבית התשוקות, לכן העוצמות הרגשיות העזות שימלאו אתכם, יהפכו את סופ"ש הזה לסוער ומוצלח במיוחד ליוזמות רומנטיות נועזות ולכיבוש לבבות. אם אתם לבדכם כרגע ורוצים לשנות את הסטאטוס מפנוי/ פנויה לתפוס/ה, אזי הזמינו מישהו/י מהעבודה לבלות אתכם הלילה/

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1