הורוסקופ יומי 01.05.2021 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

גדי

זו שבת נפלאה ואנרגטית בזכות שיוט הירח במזלכם, שתורם לשיפור מצב הרוח ולחיזוק הביטחון העצמי, וגם מגביר את האנרגטיות והמוטיבציה שלכם להתחלות חדשות. למעשה אתם תהיו חברותיים ורומנטיים יותר החודש ויהיה לכם צורך לכייף וליהנות יותר מהחיים. מאי הוא חודש מצוין כדי להתבלט, לעיסוק בתחביבים ולמתן מוצא ליצירתיות שבכם גם בדרכים אחרות. עם זאת היצמדות השמש לאורנוס התזזיתי, שתתרחש בבית ההנאות, תדרבן אתכם בימים הקרובים להיות יותר מוחצנים ויצירתיים ואפילו מפתיעים ונועזים. ייתכנו בימים אלה גם היכרויות מעניינות או הזמנה לא צפויה לאירוע לא שגרתי.

 

דלי

אתם עדיין נטולי אנרגיות בשל מיקום הירח בבית מצולות הנפש, על כן נצלו את השבת למנוחה ולפעילות רגועה ופחות מאמצת וגם לעריכת סדר במחשבות. למעשה חודש מאי הוא לרוב תקופה רגישה עבורכם והשנה הזו יותר מתמיד. זאת בעיקר בשל ריכוז הכוכבים בגזרה שעוסקת בעניינים רגשיים ומשפחתיים. לכן ייתכן שעניינים ואולי גם משברים מהעבר עשויים לשוב להווה. כמו כן, היצמדות השמש לאורנוס התזזיתי מדגישה את הנושא עוד יותר ויכולה להביא מפגש מפתיע עם מישהו מהעבר או למריבה עם מישהו מבני המשפחה, כנראה בשל משהו מהעבר. אך זהו בהחלט הזמן להתמודד עימם בגישה שונה ויצירתית.

דגים

מומלץ שתנצלו את השבת הזו כדי לעשות משהו מיוחד ומרגש שאולי מעולם לא עשיתם. תיתכן אף היכרות מעניינת, בעיקר אם אתם מחפשים קשר רומנטי. למעשה ריכוז הכוכבים בבית החשיבה והתקשורת ידרבן אתכם במהלך חודש מאי להיפתח לרעיונות ולנושאים חדשים, יעודד למידה וכנראה שיהיו לכם יותר נסיעות ואולי גם מגע עם גורמים בחו"ל, עם זאת היצמדות השמש לאורנוס התזזיתי, יכול להביא לכם רעיון מבריק, בשורה מפתיעה מצד קרוב משפחה או בהקשר ללימודים. בכול מקרה מומלץ שבימים הקרובים תהיו ערניים וזהירים יותר בכבישים.

 

טלה

אתם די אנרגטיים ומעשיים היום ולכן אתם יכולים להספיק לעשות הרבה יותר דברים מהרגיל. אולם תתכן היום נטייה לנוקשות ואולי אף לדאגנות לא שגרתית. מצד שני נראה שמצבכם הכספי יעסיק אתכם יותר החודש ואתם תצטרכו לגלות יותר יוזמה, עצמאות ומעשיות וזאת אם אתם רוצים לשפר את מצבכם. בין היתר כדאי שתגלו יותר יצירתיות ואל תתנו רק לצו האופנה להשפיע עליכם יותר מדי. עם זאת היצמדות השמש לאורנוס התזזיתי, יכול להביא לכם בימים הקרובים איזו הוצאה לא צפויה, או הזדמנות פיננסית מעניינת.

שור

שבת נהדרת לחשיבה פילוסופית ולתכנון תכניות לזמן הקרוב והרחוק. הצד הוגה הדעות שבכם, מאפשר לכם לראות ולהבין היום את הדברים בצורה בהירה ורחבה יותר. למעשה, הצמיחה המתחדשת תימשך גם בחודש מאי, שהולך להיות חודש אנרגטי במיוחד וזאת בשל ריכוז הכוכבים במזלכם ובעיקר הצמדות השמש לאורנוס התזזיתי במזלכם, דבר שיכול להביא לכם בימים הקרובים למפנה פתאומי, אולי בשל הזדמנות חד פעמית אולם זה גם יכול לעורר צורך לצאת לדרך חדשה ועצמאית או לזמן לכם מצבים מוזרים ואף לעודד עצבנות ומתח.

 

 תאומים

מומלץ שתתחברו לתחושות האינטואיטיביות שלכם, תפתחו לדעותיהם של אנשים אחרים ותמשיכו לחקור ולאסוף מידע שימושי, אך במקביל שמרו על סודיות או לפחות סננו את המידע שאתם מספקים לאחרים. לרוב מאי נחשב לחודש לא קל עבורכם בשל ריכוז הכוכבים בגזרה רגישה שמכונה בית מצולות הנפש וזו גם התקופה שמכונה טרום יום ההולדת. עם זאת הצמדות השמש לאורנוס התזזיתי בבית מצולות הנפש, יכולה לעורר בכם תובנות או זיכרונות שנדחקו למבוכי תת המודע, מה שיכול גם להגביר את חוסר השקט. על כן היו מוכנים לאירועים לא צפויים ותפרקו את עודפי האנרגיה בפעילות מעניינת ולא שגרתית.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1