הורוסקופ יומי 02.05.2021 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

גדי

הירח שבמזלכם מצעיד אתכם היום במרץ לשבוע חדש, מבטיח ואנרגטי, שמעניק לכם נוכחות וייתכן שאף תחשפו היום לאפשרויות מלהיבות. כדאי שתנצלו זאת לקידום עניינכם במרץ וביצירתיות או ליוזמה או להתחלה חדשה, אך גם גלו רגישות והתחשבו בצרכי הסובבים.

 

דלי

השבוע הזה נפתח ברמת אנרגיה נמוכה שמקשה לכם לפעול ולקדם את תכניותיכם. הירידה האנרגטית מגבירה זמנית את רגישותכם ופגיעותיכם וייתכן שתחושו צורך להתנתק קצת, כדי לחפש פינה שקטה בה תוכלו להפליג במחשבות, אולם אם אתם מכירים מישהו חכם, דיסקטי ואמין כדאי לשוחח ולשתף אותו בלבטיכם. ככלל ביום כזה רצוי לתכנן את פעילויותיכם כך שהן לא תאמצנה אתכם יתר על המידה. עדיף שתטפלו בדברים לפי סדר חשיבותם ודחיפותם ואת השאר תדחו למחר

דגים

אתם פותחים את השבוע כשאתם במצב רוח מרומם, סקרן וחברותי וכדאי שתפתחו את ליבכם לחברים וגם לאנשים זרים שעשויים להפתיע אתכם היום ובגדול. זה גם יום נהדר לגילוי ספונטניות, עצמאות וחשיבה יצירתית ומקורית. אולם ייתכנו גם אירועים פתאומיים ולא צפויים. על לכן גלו יותר ערנות ומוכנות.

 

טלה

השבוע נפתח כשהירח ממוקם בבית הקריירה, מיקום די תובעני שמגביר את הלחץ עליכם ודורש מכם לפעול באיפוק ובנחישות, אך זהו בהחלט יום מוצלח וקידומם של ענייני הקריירה. תוכלו בהחלט להגיע היום להישגים אם שתגלו היום יותר איפוק, נכונות לקיחת אחריות, נחישות, אך יחד עם כול אלה רצוי שתפרגנו לאחרים.

שור

השבוע נפתח ביום נמרץ ואופטימי המלווה בדחף עז לעשות היום משהו מרגש, שונה ולא שגרתי. הירח שמשייט בבית הרחבת האופקים, מעורר את סקרנותכם ומעודד לחשיבה פילוסופית וגם לצורך להשמיע את דעותיכם או להגן על תפיסת עולמכם. יום מצוין לטיפול בענייני לימודים ובכול הקשור לחו"ל. ייתכנו היום גם מפגשים עם אנשים מעניינים, אולי אף תקבלו הצעה או בשורה חשובה.

 

 תאומים

השבוע נפתח ביום מצוין להתייעצות והתעסקות בענייני ממון ורגשות. המשך שיוט הירח בבית השמיני ממשיך לעורר את כוחות הנפש שמגבירים את רגישותכם, אך זה יסייע את העמקת הקשרים העסקיים או האינטימיים וזהו גם יום נהדר להיכרויות וליצירת יחסים לטווח הארוך. מומלץ שתנצלו את היכולת המשופרת לראות, להבין ובעיקר להרגיש את הדברים בצורה עמוקה ורגישה ביותר

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1