הורוסקופ יומי 03.05.2021 – יום שני – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

גדי

מאחר שביומיים הקרובים הירח ימצא בבית הכספים, הרי שעניינים מעשיים ופיננסים ובכלל זה השקעות, קניות ורכישות, יעסיקו אתכם יותר ואכן היום יכול להיות בהחלט מוצלח לעסקיים וכדאי התייעץ עם מומחי- השקעות או עם חברים.  לזוגות שבניכם כדאי לנצל את האווירה הנעימה יחסית כדי לשוחח עם בני הזוג ולקבל החלטות משותפות בקשר לסדרי העדיפות להוצאת הכספים.

 

דלי

הירח יתארח במזלכם ביומיים הקרובים. זה ימלא אתכם באנרגיה רבה, מתלהבת ומעודדת הישגים וזה בהחלט הזמן להיות ידידותיים ולהתבלט יותר ואפילו לצאת ביוזמה מקורית משלכם.. נצלו את היומיים הקרובים לדחיפת הנושאים שהכי חשובים לכם, לסגירת פיגורים, להתחלות חדשות, להעמקת הקשר הזוגי, או להתחלתו אם אתם לבדכם כרגע.

דגים

האנרגיה הנמרצת של הימים האחרונים נבלמת בעקבות מעבר הירח לבית מצולות הנפש שמגביר את הרגישות, הקושי להתמקד, מערפל את תמונת המצב או מחליש פיזית. מאחר שביומיים הקרובים ייתכנו גם שיבושים ועיכובים, אין זה זמן מוצלח להתחלות וליוזמות חדשות, או לקבלת החלטות חדשות ועדיף שתתרכזו במשימות הדחופות והעיקריות ואת השאר תדחו להמשך השבוע.

 

טלה

הספונטניות, הצורך בחידושים וריגושים יגברו ביומיים הקרובים, בעקבות מעבר הירח לבית החברים, מיקום שמעודד גם צורך בהפגנת עצמאות וייחודיות. יהיה לכם קל יותר לגלות בימים אלה חשיבה יצירתית, פתיחות לדברים חדשים וכדאי שתשתתפו באירועים שונים ובעיקר, נסו ליצור קשרים חדשים או סתם תבלו ותיהנו ממנעמי החיים ומפגישות כיפיות. למי שפנויים כרגע מקשר, מומלץ לצאת למקומות מעניינים ולהשתתף באירועים חברתיים, רצוי לא שגרתיים.

שור

אתם תחוש חשופים יותר ביומיים הקרובים ולכן חשוב שתפגינו איפוק, רצינות ובגרות ובמקרים מסוימים עדיף לחפש פשרות, להפגין גמישות ואפילו לוותר. היומיים אלה מוצלחים מאוד בכל הקשור לענייני קריירה ולראיונות עבודה ומיקום הירח עשוי לעודד אתכם לקחת את העניינים לידיים ולטפל בהם בצורה רצינית, נחושה, נמרצת ומעשית. אגב, שמירה על איפוק, קור רוח ודיפלומטיה, יסייעו לכם היום לקדם את ענייניכם ללא עימותים וחיכוכים מיותרים אך רצוי שתראו גם יותר רגישות ונכונות לסייע לסובבים.

 

 תאומים

מעבר הירח לבית הרחבת האופקים, ימלא אתכם במצב רוח אופטימי, יעורר את סקרנותכם וגם יעניק לכם חשיבה מהירה, רעיונית ויצירתית. על כן אתם עשויים להיות דעתניים מהרגיל ולא בקלות נכונים להתפשר, בעיקר על מה שנראה לכם נכון וצודק. זהו זמן מוצלח להתייעצות ולקבלת החלטות, ליצירת קשרים עם גורמים ממקומות רחוקים ואם תהיו ערניים תוכלו אף לזהות הזדמנויות לא שגרתיות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1