הורוסקופ יומי 05.05.2021 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

גדי

מעבר הירח לבית החשיבה והתקשורת, יגביר ביומיים הקרובים את סקרנותכם וישפר את יכולת הביטוי ומהירות המחשבה. ביומיים וחצי הקרובים תהיו הרבה יותר פעילים מבחינה שכלית, מה שיכול להגביר את חוסר המנוחה שלכם. הדבר יכול לגרום לכם להיות יותר בתנועה, להתפרש על מספר תחומים במקביל או להגביר את הצורך שלכם לשוחח ולרכל.

 

דלי

ענייני כספים יודגשו אצלכם ביומיים וחצי הקרובים, בעקבות מעבר הירח למזל דגים וכדאי שתשלטו ביצרים החומריים והצרכניים שלכם, שעשויים בימים אלה לגרום לכם להתפתות די בקלות להוצאת כספים מיותרת. זהו יום מצוין לעסקים ולא יזיק להפגין יותר ערנות לנאמר סביבכם, אולי תשמעו או תקבלו איזה טיפ שיביא לכם דווקא לרווח כספי, או שאתם תעלו איזשהו רעיון מקורי ומבריק.

דגים

אתכם נכנסים ליומיים וחצי שמוצלחים מהרגיל וזאת בזכות מעבר הירח למזלכם שממלא אתכם באנרגיה רבה ומחזקת, שמשפרת את רמת הביצוע ומעודדת יוזמה ומעוף. זה הזמן לשים גז ולקדם את משימותיכם במהירות. עם זאת, מומלץ שתפעלו בחכמה, אל תלחצו יותר מדי, הציעו את עזרתכם למי שזקוק לה ובעיקר פרגנו יותר, זה יתקבל בצורה חיובית וישתלם לכם בסופו של דבר.

 

טלה

היומיים וחצי הקרובים נראים מתישים, מעורפלים ורגישים עבורכם ועל כן רצוי שתתכננו בחכמה את ניצול האנרגיה הנמוכה שלכם, כדי שלא תתעייפו מוקדם מדי. מעבר הירח לבית מצולות הנפש יכול להקשות על קבלת ההחלטות ובעצם הימים האלה מתאימים יותר לפעילויות רוחניות, לייעוץ לתמיכה ועזרה לזולת, ופחות לפעילויות חומרניות ופיזיות. בכל מקרה, עדיף שתתכננו את פעילותיכם לפי סדרי חשיבות ודחיפות הנושאים ואל תתכננו מראש תכניות, הם גם ככה עשויות להשתנות.

שור

מעבר הירח לגזרה החברתי תגביר את הפופולרית שלכם ביומיים וחצי הקרובים ויעניק לכם יכולת שכנוע והשפעה רבה על רבים. ימים אלה מצוינים לשיווק וקידום של עצמכם ורעיונותיכם ומוצלחים גם ליצירת קשרים מקצועיים עם חברות גדולות. שעות הערב יתאימו למפגשים ולפעילות חברתית וזה גם הזמן להרחיב ולגוון את מאגר הקשרים שלכם, או לחדש קשרים שנותקו זה מכבר.

 

 תאומים

ביומיים וחצי הקרובים אתם תחושו חשופים יותר ולכן חשוב שתפגינו איפוק, רצינות ובגרות ובמקרים מסוימים עדיף לחפש פשרות, להפגין גמישות ואפילו לוותר. היומיים אלה מוצלחים מאוד בכל הקשור לענייני קריירה ולראיונות עבודה ומיקום הירח עשוי לעודד אתכם לקחת את העניינים לידיים ולטפל בהם בצורה רצינית, נחושה, נמרצת ומעשית.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1