הורוסקופ יומי 21.03.2021 – יום ראשון – שמועה מזלות

סרטן

בשלושה וחצי השבועות הקרובים יהיה לכם קל להתחבב על אנשים שעובדים אתכם וחלק מכם עשויים להתאהב בדמות סמכותית או בוגרת שתוכל ללמד אתכם דברים רבים. הצטרפות ונוס, כוכב היופי והאהבה, למזל טלה ולבית הקריירה והתדמית הציבורית, יעודד אתכם להשקיע בתדמיתכם. ההשפעה העיקרית תהיה בתחום הקריירה, שם הדברים יזרמו בצורה חלקה יותר. במקרים מסוימים תיתכן התאהבות אף במישהו מהמעגל המקצועי.

 

אריה

קצב הדברים יהפוך למהיר וקליל יותר מהיום בעקבות הצטרפותו של ונוס, כוכב האהבה והיופי למזל טלה, מה שעשוי גם לשנות את הטעם שלכם ותפיסת עולמכם במהלך בשלושה וחצי השבועות הקרובים, בעיקר בכל הקשור ליופי, אסתטיקה ואומנות, בהשפעת טיולים, הרצאות ובעיקר הזוגיות. זה הזמן להיפתח למערכת יחסים שונה ופתוחה יותר וחשוב יותר להאזין למה שיש לבני הזוג לומר לכם. זה גם הזמן לחזק או לקשור קשרים חדשים עם אנשים וגורמים מחו"ל. לתלמידים שבניכם, מצפה אהבה מסעירה בין ספסלי הלימודים ולפנויים ולפנויות מומלץ לצאת יותר לטיולים מאורגנים, או להשתתף בהרצאות וסדנאות, בהם ניתן להכיר את בני זוג המתאימים.

בתולה

הצטרפות של ונוס, כוכב האהבה והיופי, היום למזל טלה יגביר בשלושה וחצי השבועות הקרובים את תשוקתכם לכוח, השפעה וכסף. גם התשוקה המינית שלכם תתחזק בתקופה הקרובה וקשר אהבה או שותפות שיתחילו כעת, יהיו אינטנסיביים ותובעניים יותר וכנראה ישפיעו עמוקות על חייכם. בתקופה זו יהיה לכם גם קל יותר להשיג כסף ממקורות חיצוניים (הלוואה וכדומה). קניית רכוש או חפצי אומנות עשויים להסתבר כהשקעה מצוינת בהמשך.

 

מאזניים

אתם מתחילים היום תקופה נחמדה בת כשלושה וחצי שבועות שמוצלחת, להיכרויות, למשא ומתן, יצירת שותפויות ולגישור ופתרון בעיות שונות בחיי הזוגיות וביחסים קרובים. הצטרפותו של ונוס, כוכב היופי והאהבה ושליטכם האסטרולוגי, למזל טלה ולבית הזוגיות והשותפויות מעורר בדרך כלל את הצורך בשיתוף פעולה הרמוני ובפיוס. לפעמים הוא יכול גם לעורר רכושנות יתר כלפי בני הזוג ותחושת קנאה וחשדנות. לפנויים ולפנויות – זהו בהחלט הזמן לצאת יותר לפגישות היכרות או לקבל החלטה לגבי העמקת הקשר הקיים.

עקרב

ונוס, כוכב היופי והאהבה, יצטרף היום לבית הבריאות והעבודה שלכם למשך שלושה וחצי השבועות הקרובים. הדבר יעזור ויעודד אתכם ליצור קשרים או לשפר את היחסים בעבודה.  מיקום זה של ונוס, מעורר לפעמים גם את התיאבון, בגלל הצורך הגובר בפינוקים. לכן, כדאי לשים לב יותר לנושאי הבריאות השונים וזה הזמן המתאים להפסיק לעשן, להתחיל בדיאטה, אימוני כושר או ליהגמל מכל הרגל לא אסתטי, או לא בריא אחר.

קשת

הצטרפותו של ונוס, כוכב האהבה, לבית היצירה והנאות החיים יעניק לכם בשלושה וחצי השבועות של שכרון חושים נעים, יצירתי ורומנטי.  ונוס עשוי לעורר בכם את הצורך לבלות יותר בטיפוח תחביבכם, לצאת יותר לבלות וגם ליהנות הרבה יותר בחברת ילדיכם. אצל חלק מיקום ונוס עשוי להתחבר לנושא ההיריון או לידה. לפנויים ופנויות – הפופולריות שלכם תגבר ותחזק את הביטחון העצמי ובהחלט ייתכנו בתקופה זו היכרויות נעימות ולרוב מוצלחות מאוד, לכן כדאי שתקדישו יותר זמן. מצד שני, המשמעת העצמית ירודה יותר ותיתכן נטייה לנהנתנות יתר, להיסחפויות ולהגזמות.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

המשך הכתבה בעמוד הבא