הורוסקופ יומי 17.05.2021 – יום שני – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

גדי

המשיכו לשמור על האווירה הנינוחה ועל המומנטום באהבה גם היום. אתם עשויים להתעורר הבוקר מלאים באנרגיות טובות ועם שיר אהבה בלב וזהו בהחלט בוקר אופטימי שמתאים למפגשים מגוונים ולפעילויות קלילות ומשובבות נפש עם בני הזוג, החברים הקרובים או עם בני המשפחה. זהו גם יום מצוין לשיחה אישית רגועה ולא יזיק אם תוסיפו לה מעט הומור. אולם מעבר הירח בסביבות 15:45 למזל אריה, עשוי לעורר סוגיות רגשיות ופיננסיות אולם יתאים גם לבילוי מוצאי שבת  לוהט, סקסי ומרגש.

 

דלי

בשל מיקום הירח, אתם נוטים להיות גם היום פרקטיים ופרפקציוניסטים מהרגיל ותיתכן נטייה להוציא את מרבית האנרגיה שלכם על ענייני אסתטיקה, סדר וניקיון. הירח שמשייט בבית העבודה והבריאות יכול להביא גם למצבי ביקורת והתחשבנות עם אחרים, אך עדיף שתעמידו את עצמכם לשרות הסובבים ותושיטו למי שזקוק לעזרה יד בשמחה. בשעות אחר הצהריים ישתפר מצב הרוח ואתם תהפכו לחברותיים ואפילו לרומנטיים יותר.

דגים

שיוט הירח בבית ההנאות מממשיך לשפר את מצב הרוח שלכם ואת רמת האנרגיה, מגביר גם את היצירתיות והעזה ואתם עשויים לקבל הצעות דיי מעניינות לבילוי. רצוי שתיקחו היום פסק-זמן מהשגרה ומהדאגה היומיומית ותנצלו את האנרגיות המבורכות של הכוכבים כדי לצאת לבלות עם חברים, או כדי לחזר בצורה מקורית ולאהוב כאילו אין מחר. אולם מעבר הירח בשעות אחר הצהריים לבית העבודה והבריאות, ישנה את מצב הרוח למעשי ואפילו לביקורתי יותר, וייתכן שהחשק החברתי מהבוקר יתפוגג לו.

 

טלה

שיוט הירח בבית המשפחה מצוין להתכנסות משפחתית ולמפגשים עם חברים קרובים, ייתכן שאף הדור הצעיר במשפחה, עשוי להיות היום הרבה יותר קולני וחסר מנוחה, מה שבוודאי ידרוש מכם להפגין הרבה יותר יצירתיות ולתת לו את תשומת הלב שהוא זקוק. ככלל, אתם תחושו נוח יותר באווירה ביתית או משפחתית חמימה ומפרגנת וזו הזדמנות מצוינת לצאת לפיקניק טעים ומלכד. מעבר הירח בסביבות 15:45 למזל אריה, מצוין לפעילויות חברתיות, למסיבה או לערב רומנטי מיוחד ויצירתי, ובכול מקרה זה לא מומלץ להישאר לבדכם בבית.

שור

אתם נמרצים ופעילים יותר היום מבחינה תקשורתית, מה שיגביר בכם את הצורך בריגושים וככלל היום החגיגי הזה נהדר לכיופים, לגיחות קצרות לחברים, לשיחות קלילות על החיים או אפילו להתנסות בחוויה חדשה.. כדאי לנצל הזדמנויות להיפתח למעגלים חברתיים חדשים ששונים מאלה שהכרתם עד כה, ויתכן אף מפגש מרגש עם מישהו שמזמן לא ראיתם, בגלל שעבר להתגורר רחוק או שהיה תקופה בחו"ל. אולם מעבר הירח סביבות 15:45 למזל אריה, יתאים לבילוי בחברת בני המשפחה או לאירוח בביתכם.

 

 תאומים

אמנם הירח שמשייט בבית הכספים, יגרום לכם להיות יותר מעשיים אבל מצד שני, זה יכול לפעמים לעודד גם פזרנות, בזבוז וחמדנות, על כן ריצוי שתישמרו על פרופורציות ואל תיסחפו. מעבר הירח בסביבות 15:45 למזל אריה, מיקום בו נמצא בית החשיבה והתקשורת מצוין לפעילות חברתית או למשהו שונה ולא שגרתי ויהיה לכם נחמד יותר להיפגש בערב, במקום שקט ואינטימי עם החברים או עם אנשים מעניינים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1