הורוסקופ יומי 20.05.2021 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

גדי

ביומיים קרובים אתם עשויים להפגין קוצר רוח ותתכן נטייה לחיפוש תעסוקה מעניינת יותר. מעבר הירח לבית הרחבת האופקים, מצוין ללמידה והחשיבה שלכם תהיה עמוקה ויצירתית מהרגיל רוויה בדמיון פעיל יותר. כדאי שתיענו היום להזמנה לא שגרתית שכרוכה אולי בנסיעה ארוכה, אך כדאי ואפילו חשוב שתהיו ערים לנעשה סביבכם, תישארו ממוקדים ולא תתפזרו יותר מדי.

 

דלי

העצמה הרגשית, שגוברת היום, יכולה לעורר ביומיים הקרובים את ענייני הלב ואת תשוקתכם או לפחות לגרום לכם להקרין משהו סקסי יותר. מעבר הירח למזל בתולה יכול גם לגרום להתעוררות חשדנותכם או לגרום לכם להגיב בצורה קיצונית ולא צפויה. כדאי שתשתדלו לשמור על שלוותכם או לפחות על שליטה עצמית ואיפוק. בכול מצב רצוי שתגלו יותר זהירות ולא תמהרו לספר דברים מסוימים, שעלולים להתגלגל הלאה ולגרום לכם לאי נוחות או מבוכה בהמשך.

דגים

מעבר הירח לבית הזוגיות והשותפים, אמור לחזק ולהרגיע אתכם, אך בעיקר זוהי תחילתם של סדרת ימים שבהם נושא הזוגיות ושיתוף הפעולה יקבלו דגש מוגבר ולרוב גם מבורך. על כן, כדאי שתנצלו את היום גם לשיפורים אסתטיים בהופעתכם, תנתבו את הפעילות להעמקת שיתופי פעולה, לשיפור היחסים הזוגיים, ולפנויים ולפנויות שביניכם כדאי ליזום יותר בפעילות רומנטית לשם יצירת קשר זוגי.

 

טלה

מצב הרוח הקליל שליווה אתכם בימים האחרונים הופך היום למעשי, קפדן ואפילו ביקורתי יותר, אך זה גם ידרבן אתכם להפגין יותר מרץ וחריצות במילוי חובותיכם. מעבר הירח לבית העבודה והבריאות מציין שזהו יום מצוין לעצור לרגע כדי לסדר את הבלגן סביבכם ואולי אף בחייכם ולרתום גם את בני הבית לסידור המגורים ולהכנות לשבת. ייתכן שמיקום הירח יעורר גם את הצד הטיפולי שבכם, שמוכן לעזור ואת היכולת להבין ולגלות הזדהות עם הזולת.

שור

ביומיים הקרובים ימלאו אתכם במצב- רוח נרגש ונלהב, זאת בעקבות מעבר הירח לבית ההנאות, מה שיעודד החצנה ותחרותיות אך גם יסייע לכם  למשוך אליכם הרבה יותר תשומת לב. ימים אלה מצוינים כדי להיפתח לנושאים, דעות ואנשים חדשים ולא שגרתיים ולניצול הקשרים החברתיים לקידום האינטרסים שלכם. רצוי שתפגינו יותר נועזות ויצירתיות, בקידום עניינכם, ביצירת קשרים ובתחום הרומנטי. עם זאת, שמרו גם על הפרופורציות הנכונות ואל תיסחפו יותר מדי.

 

 תאומים

הרגישות חוזרת וסוגיות משפחתיות או ענייני המגורים יצופו ביומיים הקרובים מחדש וידרשו מכם התייחסות מיוחדת. שיחה אישית עם חבר, משהו מבני המשפחה או אפילו עם מישהו זר, עשויה לעזור לכם לראות את הדברים מזווית חדשה ואולי לשחרר את הנושא. אגב, מיקום הירח עשוי בימים אלה להגביר את תאבונכם ואף לעורר את היצירתיות שלכם בהכנת תבשילים לערב שבת.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1